Задати питання

 1. мухиддин 06.02.2015

  Здравствуйте, у моей дочери диагностировали открытый Боталов проток с размером 5мм ей скоро будет 2 года.хочу узнать сколько будет стоить эндоваскулярное операция. Спасибо.

  1. Отвечает врач 07.02.2015

   Здравствуйте!

   Боталлов проток 5 мм это большой размер для вашего ребенка, с операцией затягивать не нужно. Сама операция бесплатная, однако окклюдер или спираль Вам будет нужно купить у дистрибьютора. Позвоните нам, мы поставим Вас в очеред на бесплатное оборудование и направим Ваши данные фонду помощи.

   С уважением Дитковский И.А.

 2. Анна 05.02.2015

  Здравствуйте! Возможно ли проведение эндоваскулярной операции у вас с диагнозом артериовенозная мальформация верхней конечности (артериовенозная фистула)? Ребенку сейчас 7 месяцев. Заранее благодарю Вас за ответ!

  1. Отвечает врач 07.02.2015

   Здравствуйте, Анна!

   Где Вам поставили диагноз и делали ли Вы КТ? Такой патологией мы не занимались, но думаю это реально. Но нам нужно четко знать анатомию.

   С уважением, Дитковский И.А.

 3. Бикова Олена Олександрівна 30.01.2015

  доброго дня підскажіть будь ласка у нас перимембранозний дефект міжшлуночкової перегородки 7 мм частково прикритий септальною стулкою ТК .ЛШ:ПШ70мм рт.ст.КДОЛШ47мл КДІ101млм2 ФВ-69% скоротливість міокарду добра МШП-6мм.ЗСЛШ-6мм.Ао-14\20\14мм дрАК=8мм рт.ст .(функціонально двостулковий аортальний клапан )ЛА-17\16мм.ЛА=7мм.рт.ст Гілки ЛА:права8мм.ліва9мм.Лівастороння дуга аорти Ао них=3мм.рт.ст. Кровотік в черевній аорті пульсуючий Допоможіть дізнатись чи потрибна нам обовязкова операція и яка нам підійде нам 1.5 року і чи може цей дефект закритись самостийно адже з погляду на дитину ніяких симптомів окрим шуму немае

  1. Отвечает врач 03.02.2015

   Доброго дня, Олена!

   Справа в тім, що 50% невеликих дефектів міжшлуночкової перегородки самостійно закриваються до дворічного віку. Дефект у Вашого малюка досить великого розміру, порожнини серця із-за нього дещо збільшені, вірогідність самозакриття є, але вона мала. В той же час загрози для життя цей дефект не створює і у Вас є час зачекати 1-1,5 року. Якщо до цього часу нічого не зміниться, то спробуємо закрити його ендоваскулярно. Зараз дитину ні в чому не обмежуйте, при хворобах з температурою вище 38С приймайте антибіотик для профілактики інфекційного ендокардиту за призначенням лікаря.

   З повагою, Дітківський І.О.

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?