Задати питання

 1. анна 18.07.2016

  Проводятся ли в вашем отделении операции по замене аортального клапана для взрослого

  1. Отвечает врач 29.07.2016

   Здравствуйте Анна,
   В нашем институте есть опыт по эндоваскулярной замене аортального клапана у взрослых. Но к сожалению не все пациенты подходят для данного метода. Рекомендую Вам приехать к нам на консультацию и проведение дополнительных методов исследования.
   С уважением,
   Наталья Ящук

 2. Елена 08.07.2016

  Добрый день! У моей дочки ВПС. Вот такой диагноз нам ставили на протяжении 4 лет - Аневризма в/з МЖП с прорывом d- 3,5 мм, P шунта 72,5 мм, лево-правый шунт центр. части МПП d - 3,3 мм. Результаты предпоследнего УЗИ такие - Аневризма в/з МЖП, выбухающая в ПЖ, прикрывающая подаортальный VSD. Лево-пр. шунт центр. части МПП d - 3,3 мм. А последнее УЗИ - Аневризма в/з МЖП без сброса. Лево-пр. шунт центр. части МПП d-2,3 мм.
  Раньше (до 2 последних УЗИ) у нас стоял вопрос об операции. А теперь? Нужна ли нам операция сейчас или вопрос о ней уже не стоит? Просто наш врач не многословен и я не понимаю к чему мне готовится. Заранее спасибо за ответ!

  1. Отвечает врач 29.07.2016

   Здравствуйте Елена,
   Скорее всего аневризма прикрылась структурами сердца и оперировать Вашего ребенка не нужно. Для более точного ответа, рекомендую Вам приехать к нам на повторное УЗИ сердца. Предоставленой Вами информации не достаточно.
   С уважением,
   Наталья Ящук

 3. вероніка 01.07.2016

  добрий день.нашій донечці 7міс.вага 9кг після народження нам встановили діагноз ВАП.Ось дані останньоі доплер-ехокардіографіі
  аорта-16мм
  ліве передсердя-15мм
  легенева артерія-15мм
  лівий шлуночок-24мм
  задня стінка лівого шлуночка-4мм
  міжшлночкова перегородка-4мм
  фракція викиду-70%
  легенева артерія максимальний градієнт-5мм.рт.ст.
  аорта максимальний градієнт-7мм.рт.ст.
  мітральний клапан- норма
  трикуспідальний клапан- норма
  Коментарі- Камери серця не розширені.Товщина міокарду в нормі. Перегородки відстежені по всій довжині.Помірне шунтування з аорти в легеневу артерію по відкритій артеріальній протоці 3мм(4міс. тому було 2мм.)Градієнт тиску між судинами 70мм.рт.ст.Хід магістральних судин правильний. Мінімальна аортальна регургітація(якоі минулого разу теж не було).Функція решти клапанів не порушена.Кровотік в черевній аорті пульсуючий.Рушійна активність міокарду збережена.
  Висновок-ВАП.Контроль через 6-8міс.
  Жодних медикаментів з приводу даного захворювання нам не призначали.Донька часто хворіє на затуду(бронхіти).У6міс.перенесла бронхопневмонію, Завжди лікуємося антибіотиками.У розвитку дитина не відстає.Але останнім часом почали помічати не постійну синюшність навколо ротика.
  Скажіть бдь -ласка чи не є це показаннями вже до операціі.Дуже боімося втратити час.

  1. Отвечает врач 07.07.2016

   Вероніка,
   Судячи із розмірів камер серця у Вашої дитини невеликого розміру ВАП, який найбільш імовірно не є причиною частих бронхолегеневих захворювань. ВАП не потребеє медикаментозного лікування. Закрити його можна уже зараз, так як імовірнісь його закриття після місяця мало імовірна. До моменту закриття ВАП Вам необхідно проводити профілактику інфекційного ендокардиту (див інформацію у правому верхньому чорному квадраті на головній сторінці нашого сайту).
   З повагою,
   Наталія Ящук

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?