Задати питання

 1. Петро 02.06.2016

  Добрий день. Мені 29 років, поставлено діагноз: невеликий дефект міжпередсердної перетинки в ділянці відкритого овального вікна 3-4мм. Скарг на здоров'я ніколи не виникало. Активно займаюсь спортом. В мене питання чи потрібно його закривати та як ця проблема може проявити себе в майбутньому. Дякую. Чекаю на відповідь

  1. Отвечает врач 06.06.2016

   Добрий день, Петро!

   Скоріше за все у Вас овальне вікно, яке є варіантом норми і лікувати не потрібно. Для встановлення точного діагнозу чекаємо Вас на консультацію натщесерце.

   З повагою, лікар Дітківський

 2. Ірина 31.05.2016

  Доброго вам дня! Ми з Івано -Франківська моїй дитині 13 років, хворіє на цукровий діабет . Під час чергового обстеження,виявили вроджену ваду серця , невеликий вторинний дефект міжпередсердної перегородки 4мм . В попередніх роках ставили діагноз функціонуюче овальне вікно. Ми хочемо приїхати до вас на консультацію, хотілось би знати за скільки часу потрібно записуватись на прийом , скільки часу займе саме обстеження і скільки це все коштує, в тому числі консультація.Наперед вдячна за відповідь

  1. Отвечает врач 01.06.2016

   Доброго дня, Ірино!

   Думаю, що у Вашої дитини все таки овальне вікно. Якщо ви бажаєте впевнитися в цьому на 100%, то чекаємо на безкоштовну консультацію у любий будній день занку (про всяк випадок будьте натщесерце). Попередньо зателефонуйте нам за 2 дні. Обстеження займе максимум 2 години.

   З повагою, Дітківський І.О.

 3. Мария 30.05.2016

  Здравствуйте, очень нужен Ваш совет, так как мы пребываем в замешательстве. Диагноз ребенку поставили буквально на днях - ВПС: вторичный дефект межпредсердной перегородки(7 мм). Ребенку 1,7,вес 13 кг, веселый подвижный малыш, поэтому диагноз для нас был неожиданным. Нам предлагают два вида операции - открытую операцию на сердце или с помощью окклюдера. Скажите,пожалуйста, неужели нет шансов,что этот дефект закроется? Если таки нужно делать операцию, мы от нее,конечно же не отказываемся,то какую же лучше? Мы семья с невысоким достатком, но ради ребенка отдадим все,что имеем, будем обращаться в благотворительные фонды,я верю,что мир не без добрых людей,только скажите,что в нашем случае лучше?

  1. Отвечает врач 01.06.2016

   Здравствуйте, Мария!

   Главное, что жизни Вашего малыша ничего не угрожает, но сам дефект не закроется. Данный порок полностью излечим, закрытие окклюдером возможно в 90% случаев. Ждем Вас на консультацию, предварительно звоните.

   С уважением, Дитковский И.А.

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?