Задати питання

 1. Сюмбель 29.07.2015

  Здравствуйте. У нашей дочери диагноз ДМПП вторичный.размер 10 на 9 мм.весит 11 кг в 2 года.возможно ли эндоваскулярное лечение?

  1. Отвечает врач 03.08.2015

   Здравствуйте!

   Вес и возраст ребенка позволяют закрыть этот дефект эндоваскулярно. Для точного ответа нужно увидеть эхокардиографическую анатомию дефекта. Приезжайте к нам на обследование и консультацию в любой будний день, желательно заранее позвонить.

   С уважением, Дитковский И.А.

 2. Іванова Ірина 24.07.2015

  Доброго дня, шановний Ігоре Олександровичу! Ми минулого місяця спілкувались з Вами під час узд (в дитини ДМШП 5мм), сьогодні їздили знов на узд, ось наші результати: результат: аорта 1,3 см
  ліве передсердя 1,5 см,
  лівий шлуночок 2,7 см
  КДО 27 мл
  КДІ 69 мл/м.кв
  МШП (діастола) 0,3 см
  правий шлуночок 1,4 см
  легенева артерія 1,3 см
  фракція викиду 66%
  Низхідна аорта Гт 7 мм.рт.ст.
  Листки перікарду б/о
  Хід магістральних судин правильний
  Стінки міокарду не потовщені
  Сумарна скоротливість добра
  В субаортальній ділянці МШП аневризматичне випячування з дефектом 5 мм /ГТ ЛШ-ПШ 70 рт.ст./ Даних за легеневу гіпертензію немає. наступний контроль через 3 місяці. За попередній місяць обстеження на 3-ій сторінці. були на консультації в обласного кардіолога (Сушко І.) каже, що йдем на покращення, але хотілося б почути Вашу думку, так як найбільше Вам довіряємо. дякую за виділений час.

  1. Отвечает врач 03.08.2015

   Доброго дня, Ірино!

   У вашої дитини все нормально, головне що немає легеневої гіпертензії і порожнини серця не збільшені. На сьогодні Вам показано лише спостереження.

   З повагою, лікар Дітківський

 3. Сергей 17.07.2015

  Добрый вечер!! Мне 28 лет в 2009 году был направлен в институт Амосова для уточнения диагноза поставленного местными кардиологами! Там у меня диагностировали пролапс митрального клапана с небольшой митральной недостаточностью и небольшой ОАП. Хочу узнать насколько серьезные такие патологии!!

  1. Отвечает врач 19.07.2015

   Здравствуйте, Сергей!

   Ваши патологии не очень серьезные. За митральным клапаном необходимо регулярное наблюдение, а вот боталлов проток желательно закрыть. Эндоваскулярно это возможно. Приезжайте к нам на консультацию.

   С уважением, Дитковский И.А.

 4. Світлана 15.07.2015

  Доброго дня, Ігор Олександрович! Моя дочка має вроджену ваду серця.Діагноз - клапанний аортальний стеноз, двохстулковий аортальний клапан. Їй зараз 6 років. Хочу запитати чи потрібна нам операція і коли?? в яких випадках чи за яких умов?? І чи Ви робите таку операцію ендоваскулярним методом (в нашій ситуації)?? Дякую за відповідь.

  1. Отвечает врач 19.07.2015

   Добрий день, Світлано!

   Стеноз аортального клапана, дуже неприємна вада для лікування. Найкраща тактика - вичікування, якщо ситуація дозволяє. Показанням до операції є градієнт тиску більше 60 мм.рт. ст. на клапані, значна гіпертрофія лівого шлуночка, або ж зниження його скоротливої функції. На жаль ендоваскулярні втручання у такому віці мають не дуже хороші результати, тому вибір лишається за хірургією. В Інституті Амосова величезний досвід у хірургічному лікування вроджених вад, звертайтесь до нас на консультацію.

   З повагою, лікар Дітківський

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?