Задати питання

 1. Марина 22.06.2015

  Доброго дня! Яка вартість операції едоваскулярного закриття ДМШП? Чи можна робит цю операцію після 45 років?

  1. Отвечает врач 23.06.2015

   Доброго дня, Марино!

   Ми маємо досвід закриття даної вади навіть у пацієнтів старшого віку. Сама операція в нашому інституті безкоштовна, але немає у наявності необхідних пристроїв. Їх Ви можете самостійно придбати у дистрибюторів. Ціна залежить від анатомії дефекту, тому попередньо необхідно пройти обстеження у нашому інституті. Телефонуйте, або приходьте до нас у любий будній день.

   З повагою, Дітківський І.О.

 2. Богдан 10.06.2015

  Добрий день!Моїй дочці 5 рочків. Два тижні тому виявили відкриту артеріальну протоку 1.3 мм.Чи може протока сама закритися чи потрібна операція

  1. Отвечает врач 12.06.2015

   Добрий день, Богдане!

   Вирогідність самозакриття протоки у такому віці надзвичайно мала. Але з операцією також не поспішайте, якщо протока дійсно близько 1 міліметра, то закривати її не потрібно. Приходьте до нас на консультацію і ми підкажемо вам правильну тактику.

   З повагою, Дітківський І.О.

 3. Ольга 04.06.2015

  Ребенку 1 год. Вес 7,800. Д-з по УЗИ 29/05/15 : аневризма МПП Rтип с токами крови ч/з аневризму до 3,5 мм в диаметре( в декабре было 6 мм),умеренное преобладание полости правого предсердия, давление в легочной артерии 20мм рт.ст. Сократительная функция не нарушена. Назначен Енап-постоянно и Лазолван ежемесячно.Нужна ли операция при таком диагнозе? Какие методы лечения?

  1. Отвечает врач 12.06.2015

   Операцию делать еще рано, 50% небольших дефектов межжелудочковой перегородки закрываются сами до 2х лет. Приезжайте к нам на плановую консультацию через год, если сброс будет значимым, то рассмотрим вариант эндоваскулярного закрытия спиралью.

 4. Людмила 03.06.2015

  Добрый день! Моей маме 55 лет. Врачи ставят диагноз - комбинированный митральный порок сердца: стеноз митрального клапана, недостаточность митрального клапана, недостаточность трискуспидального клапана. Створки аортального клапана уплотнены, утолщены. Патологических потоков под створками аотального клапана в настоящее время не выялено. Дилатация левого предсердия. Снижение сократительной функции миокарда. Что мне делать? Сколько это будет стоить? Какое лечение вы можете предложить? Заранее спасибо.

  1. Отвечает врач 03.06.2015

   Добрый день!

   Вашей маме покахзано хирургическое лечение - протезирование митрального клапана. Для уточнения всех деталей перезвоните в отделение приобретенных пороков сердца по тел. (044) 275-27-88.

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?