Задати питання

 1. Вікторія 27.08.2016

  Доброго дня. Вчора у доньки (3.5роки) за допомогою ЕХО знайшли ВАП 2.5мм.Дитина активна, по вазі - норма, жодних симптомів та проявів хвороби.Єдине, коли лікар прослуховувала легені під час ГРВІ, то почула шум і направила на ЕХО. До кардіолога у вівторок 30.08. на консультацію, та я не можу дочекатись, щоб дізнатись чи дійсно потрібно буде робити ендоваскулярне закриття, хоча сама розумію, що це неминуче. Підкажіть, будь ласка, чи медикаментозно можливе усунення цієї вади, а якщо не уникнути ендоваскулярного закриття, то скільки буде коштувати окклюдер і який саме для цього потрібен.Де його можна придбати.Дякую за відповідь. З повагою, Вікторія.

  1. Отвечает врач 05.09.2016

   Доброго дня, Вікторія!

   Медикаментозно усунути цю Ваду неможливо. Для ендоваскулярного закриття Вам скоріше за все знадобиться спіраль, яку можна придбати у дистрибютора - (044) 456-63-91.

   З повагою, Дітківський І.О.

 2. Ирина 12.08.2016

  Добрый день ещё раз!
  Не уточнила что у меня вторичный Дмпп(2,5см),легочная гипертензия 2 ст.,сброс слева на право,ритм синусовый.
  Можно ли стать на очередь на беспл.окклюдер?Если нет ,сколько стоит окклюдер?Реально ли его поставить пр таких показателях?(36 лет).
  Спасибо!

  1. Отвечает врач 19.08.2016

   Здравствуйте Ирина,
   Для того, что бы узнать подходит ли Ваш дефект для эндоваскулярного закрытия Вам необходимо пройти два исследования - транспищеводное УЗИ для определения анатомии дефекта и зондирование полостей сердца для определения степени и обратимости легочной гипертензии.
   К сожалению, бесплатных окклюдеров ни в этом ни в следующем году не будет. Официальную цену окклюдеров вы можете узнать у дистрибютора по телефону(044) 592-3208.
   Рекомендую Вам приехать к нам на дообследование.
   С уважением,
   Наталья Ящук

 3. Анна 07.08.2016

  В начале сентября планируем ложиться на эндоваскулярное закрытие ДМПП --11 мм.. ребенку 3,5 .Консультировались с Дитковским И.А. А вот на счет того , через сколько можно проводить такое вмешательство после болезни, забыть спросила?? а малыш уже успел заболеть((((

  1. Отвечает врач 19.08.2016

   Здравствуйте, Анна.
   Эндоваскулярную операцию можно проводить через две недели после полного выздоровления малыша.
   С уважением,
   Наталья Ящук

 4. Христина 06.08.2016

  Доброго дня! Я Христина, мама маленькоі Анастасійки, нам два місяці і тиждень. Живемо у Львові, з нетерпінням чекали народження донечки і ось на 35 тижні вагітності народилась наша принцеска.Нашій родості небуло меж, допоки дитину наступного дня після пологів не забрали в міську дитячу клінічну лікарню.Пробувши там місяць, ми вже перенесли оперецію на кишкивнику, ще будуть робити операцію в пів рочку по усуненню полідактиліі на ручках. Сьогодні нам сказали що потрібно робити операцію на сердечко, закривати артеріальну протоку,дуже прошу вас про консультацію. Наш діагноз: МВВР синдром порушення ротаціі та фіксаціі кишківника:заварот середньоі кишки.ВВС: дисплазія мітрального клапана з недостатністю 2ст. Відкрита артеріальна протока.Відкрите овальне вікно.Розщелина м'якого піднебіння. Полідактилія обох кистей рук.Дуже вдячна за будь яку інформацію від вас.Якщо можна номер телефону лікаря який оперує, дякую.

  1. Отвечает врач 21.08.2016

   Доброго дня, Христино!

   Якщо розмір протоки менше 3 мм і лівій шлуночок не збільшений, то оперувати серце Вам ще рано. Якщо боталова протока більша і є легенева гіпертензія, то затягувати з операцією не варто. Думаю, мі зможемо Вам допомогти ендоваскулярно.

   З повагою, лікар Дітківський І.О.

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?