Задати питання

 1. Сидун Ирина 16.11.2018

  Добрый день! Я в 51 год узнала, что у меня в средней трети МПА дефект ткани до 1,2 см со сбросом слева на право. Обследовалась в ноябре в запорожье сказали, что операция и дообследование только в Киеве. Хочу приехать к вам на обследование и на операцию. Если приеду меня положат сразу или у вас очередь? Направление не дали.

  1. Отвечает врач 21.11.2018

   Здравствуйте, сначала Вам нужно приехать на консультацию. Если анатомия дефекта подходит под эндоваскулярное закрытие, Вам нужно пройти дообследование. Направление не нужно, но заранее перезвоните 044 275 61 48.

   С уважением, Дитковский И.А.

 2. Ірина 15.11.2018

  Доброго дня. Нашій донечці 5 місяців і у неї виявили відкриту артеріальна протоку з високошвидкісним ( градієнт 66 мм рт ст) шунтуванням аорта- легенева артерія( ширина потоку 2,5-3 мм). Скажіть яка вартість такої операції і у якому віці доцільно її зробити? Дякую!

  1. Отвечает врач 15.11.2018

   Доброго дня!

   Рекомендую Вам почекати до року, а потім приходьте на консультацію.
   Не забувайте про бак. ендокардит - http://occluder.com.ua/ua/%D1%96nfekcz%D1%96jnij-endokardit.html

   З повагою, Дітківський І.О.

 3. Ніна 12.11.2018

  Доброго дня. Дитині один місяць. На узі сердечка визначили: відкритий овальний отвір 6 мм, дефект міжпередсердної перегородки 4 мм. Аневризматичне випячування МПП в ПП, шунт зліва направо. Аномалія прикріплення хорди від МШП до зслш. Кардіолог назначив повторну консультацію в 6 місяців. Скажіть будь ласка, чи дійсно потрібно чекати до 6 місяців. Чи є ймовірність самостійного виправлення дефектів. Якщо ні. То чи можна виправити дані патології за допомогою оклюдера. Якщо у нас два дефекти то потрібно 2 оклюдера? Буду дуже вдячна за відповідь.

  1. Отвечает врач 15.11.2018

   Доброго дня.

   З усього описаного лікувати потрібно лише ДМПП (скоріше за все одним оклюдером можливо все виправити), і то під питанням. Чекаємо Вас на консультацію.

   З повагою, лікар Дітківський

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?