Задати питання

 1. Юрий 27.06.2015

  Добрый день. Моей маме надо делать АКШ не подскажите в вашей клинике делают такие операции без разреза грудины?? Или может вы подскадите где могут сделать такую операцию. Заранее вам блогодарен

  1. Отвечает врач 01.07.2015

   Здравствуйте!

   Операции без разреза называются стентированием, проводят их ели сужения в сосудах единичные. Если поражения сосудов множественные, то показана операция АКШ. В Институте Амосова есть отделения, которые специализируются как на первом так и на втором методе лечения. Звоните 044 2754311 и договаривайтесь о консультации.

   С уважением, Дитковский И.А.

 2. Лазаренко Людмила 26.06.2015

  Добрый день. Подскажите пожалуйста: моей дочери 4 года, у нас Открыт баталов проток 3 мм. Размеры его не уменьшаются и нам настоятельно рекомендуют его закрывать. Насколько оправданно оперативное вмешательство, стоит ли его делать и какова примерная стоимость спирали для закрытия данного порока?

  1. Отвечает врач 01.07.2015

   Добрый день! Боталлов проток Вашей дочери имеет средний размер, закрывать его необходимо. Если левые отделы сердца не увеличены, то срочности нет. Если увеличены - затягивать с операцией не стоит. Для закрытия может понадобиться как спираль, так и окклюдер. Стоимость уточняйте у дистрибьюторов.

   С уважением, Дитковский И.А.

 3. Іванова Ірина 24.06.2015

  Шановний Ігоре Олександровичу! 23.06. Ви спілкувались по телефону з лікарем, яка проводила нашій дитині (5 місяців) ЕКГ, ми вашої розмови не чули, але переказали, що поки за операцію питання не стоїть, чи так це?
  результат: аорта 1,3 см
  ліве передсердя 1,5 см,
  лівий шлуночок 2,7 см
  КДО 20 мл
  КДІ 71 мл/м.кв
  МШП (діастола) 0,3 см
  правий шлуночок 1,4 см
  легенева артерія 1,3 см
  фракція викиду 67%
  Низхідна аорта Гт 7 мм.рт.ст.
  Листки перікарду б/о
  Хід магістральних судин правильний
  Стінки міокарду не потовщені
  Сумарна скоротливість добра
  В субаортальній ділянці МШП аневризматичне випячування з дефектом 5 мм /ГТ ЛШ-ПШ 79 рт.ст./ Даних за легеневу гіпертензію немає

  нам кардіолог призначила цей місяць ще попити каптоприл (ми пили його минулий місяць) і тіотриазолін (1/4 таб.=50 мг - 2р. на день протягом місяця), в інструкції вказано, що можна дітям з 5 років, а за наш вік нічого, чи можна давати дитині дані таблетки в такій дозі? Щиро дякуємо Вам за розуміння і співпрацю!

  1. Отвечает врач 25.06.2015

   Добрий день!

   На сьогодні Ваш малюк не потребує ні ендоваскулярного ні хірургічного лікування. Лівий шлуночок не збільшений і легенева гіпертензія відсутня - це ті ознаки які дозволяють нам вибрати тактику очікування. Є невелика вирогідність що дефект закриється сам до двох років, перевіряйтесь раз в 6 місяців на ЕхоКГ. Медикаменти, які призначив Вам лікар приймайте.

   З повагою, Дітківський І.О.

 4. Наташа 23.06.2015

  Доброго дня, Ігоре Олександровичу. Моєму синові 2 роки 7 міс. при обстежені виявили ОАП 1.5 мм. до якого віку його потрібно прооперувати і чи є в Вашому інституті на даний час окклюдери або спіралі які закупили благодійні організації?

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?