Партнери

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова АМН України

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова АМН України

Інститут Амосова – провідний кардіохірургічний центр України з стійкими традиціями та безліччю розробок в сфері надання високоспеціалізованої медичної допомоги населенню нашої країни. Інститут був заснований в 1955році видатним хірургом і непересічною особистістю Миколаєм Михайловичем Амосовим. За наступні після заснування роки колективу вдалося досягнути значних успіхів у наданні кардіохірургічної допомоги та розвитку фундаментальної медичної науки. Вже на протязі багатьох років в інституті щорічно проводиться більше п'яти тисяч операцій. Особлива увага приділяється сучасним напрямкам малоінвазивної, атравматичної хірургії з використанням різних внутрішньо серцевих імплантів.

amosovinstitute.org.ua
Благодійний фонд «Серця майбутнього»

Благодійний фонд «Серця майбутнього»

Фонд був створений Черпаком Богданом Володимировичем на базі двох найбільших кардіоцентрів України: Інституту Амосова та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, при підтримці директорів центрів – академіка Книшова Г.В. та професора Ємця І.М. Місія фонду – допомога дітям з вродженими вадами серця. З 2013 року БФ «Серця майбутнього» почав співробітництво з Міжнародним благодійним фондом «Українська Біржа Благодійності». З їх допомогою була зібрана необхідна сума на оклюдери десяти дітям і проведена велика кількість успішних ендоваскулярних операцій по лікуванню вроджених вад серця.

futurehearts.com.ua
«Кардинал Україна» - обладнання світового рівня

«Кардинал Україна» - обладнання світового рівня

ТОВ «Кардинал Україна» - компанія, що представляє на ринку України обладнання світового рівня.
Вже більше 15 років команда професіоналів займається поставками та обслуговуванням медичної техніки та виробів медичного призначення різносторонньої направленості.
Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є поставки обладнання для ендоваскулярної хірургії. Це великий спектр оклюдерів для лікування дефектів при вроджених вадах серця, стентів, ретриверів та агіографічних виробів від провідних світових виробників.

jaeger.com.ua