Задати питання

 1. Юлія 31.03.2016

  Скільки коштує операція відкритої артеріальної протоки для дитини 6 років з розширення до 2 мм

  1. Отвечает врач 07.04.2016

   Операції в інституті Амосова безкоштовні, проте спіралей зараз у нас немає. Ви можете самостійно придбати її для операції у дитриб'ютора - (044) 456-63-91.

   Дітківський І.О.

 2. Таня 29.03.2016

  Доброго дня!Хочу запитати вас про терміновість і необхідність робіння операції.Дитині 6місяців,появився насмарк,почала кашляти.Педіатр почув хрипи,і сказав що бронхіт а ще порадив зробити ехо.Коли зробили ехо ,виявили великий вторинний ДМПП 1см -1,5см зі скидом крові зліва на право.А також розширення правих відділів серця.Кажуть щорозширення може бути від кашлю.Направляють на операцію,дитина ще не зовсім здорова після бронхіту,приймаємо антибіотики.Хочу дізнатися наскільки це серйозно ,яка термінновість операції і в якому віці краще робити таку операцію?

  1. Отвечает врач 30.03.2016

   Доброго дня,
   найкращий вік для проведення закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки - дошкільний 2-5 років. Дефекти закривають раніше у випадку частих бронхо-легеневих захворювань, або затримки фізичного розвитку. Причиною збільшення правих відділів серця може бути як вада так і бронхіт. Після закриття дефекту, розміри серця повертаются до норми.
   З повагою,
   Наталія Ящук

 3. Людмила 26.03.2016

  Добрый день!у моего мужа врожденный порок сердца,недавно были в консультативной поликлинике в Амосова.Поставили диагноз аневризма аорты .три года назад аорта была 3,6 сейчас 4,6.подскажите нужна ли операция,если да то какая!зарание спасибо!

  1. Отвечает врач 30.03.2016

   Добрый день,
   показаниями к операции аневризмы нисходящей аорты есть - размер аневризмы больше чем 5,5 см, или ее быстрый рост (больше чем 1 см в год или больше чем 0,5 см в полгода). Для того что бы дать Вам рекомендации - нужно видеть запись Вашей последней компьютерной томографии.
   С уважением,
   Наталья Ящук

 4. Наталья 25.03.2016

  Добрый день!Моей доченьке 5 месяцев,На эхокардиографии выставили диагноз:аневризма МПП небольших размеров с ДМПП вторичными(d дефектов 0,3 и 0,3см) с функционирующим открытым овальным окном.Умеренная недостаточность створок трикуспидального клапана:регургитация до покривли ПП(3ст).Добавочная хорда в ЛЖ(вариант нормы).Тенденция к дилатации правых отделов сердца.Сократительная функция миокарда удовлетворительная.Кровоток в брюшном отделе аорты пульсирующий.Ответьте пожалуйста на вопрос,врач,который делал эхо,сказал.что в нашем случае надо будет оперироваться,а кардиолог ,который взял нас на учёт,сказала,что будем наблюдать-раз в 3 месяца делать эхо и к ней,возможно,что всё нормализуетя.Её заключение:в мед.лечении не нуждается.Контроль ЧД и ЧСС.Хирургическое лечение в настоящий момент не показано.Профилактика респираторных заболеваний.Осмотр в ДОК ЦКК через 3 месяца,Клиники у ребёнка никакой нет.Можно узнать ваше мнение?

  1. Отвечает врач 25.03.2016

   Здравствуйте, Наталья!

   Я на 100% согласен с Вашим кардиологом. До 2х лет Вам показано лишь наблюдение.

   С уважением, Дитковский И.А.

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?