Задати питання

 1. Галина 15.01.2019

  Доброго дня, мені 25 років, в мене вагітнісь терміном 20 тижнів. В Запоріжжі КУ "ОМЦРЛ" нам поставили діагноз ВВС: тетрада Фалло. Серце: 4х камерне, високий ДМШП - 2,7 мм, аорта зміщена - 4,4 мм, ЛА - 2,2 мм, заповнюється ретроградно. Серцебиття 148 уд/хв, ритмічне. Що робити в даному випадку? І яка вартість операції, коли її робити, якщо вона потрібна?

  1. Отвечает врач 18.01.2019

   Доброго дня Галино!
   Тетрада Фалло в теперішній час гарно оперується. Після оперативного втручання у Вас буде майже здорова дитина. Усі операції для дітей в нашій установі безкоштовні. Найкращий Варіант для Вас та Вашого майбутнього малюка - це народжувати в стаціоарі, у якому є можливість виконання ехокардіографії після народження, оскільки в деяких випадках оперативне втручання може бути необхідним у перші дні життя дитини.
   Можете зателеонувати на один із номерів телефону нашого сайту, будемо готові більш детально відповісти на будь-які питання.
   З повагою,
   Наталія Сергіївна Ящук

 2. Татьяна 15.01.2019

  Здраствуйте! Моей дочке 2,8 года,вес 12 кг. Сейчас мы лечим бронхит в больнице и не как он у нас не проходит. Знали что у нас ДМПП наблюдали было 3,5мм,а сейчас сделали узи увеличился до 6 мм.Заключение узи:Умеренная дилатация правых камер сердца за счет обьемной перегрузки.В средней части МПП визуализируется дефект 5,8мм-6,0мм,при ЦДК регистрируется лево-правый сброс.Патологических сбросов через МЖП и в ствол ЛА не выявлено.Легочные вены в ЛП,полые вены в ПП.Кровоток в брюшном отделе пульсовой.Даных за КоА и ЛГ нет.
  Нам нужна операция?Оклюдер можно поставить?Как срочно нам нужно ее сделать?

  1. Отвечает врач 18.01.2019

   Здравствуйте Татьяна,
   Операция Вашему ребенку скорее всего нужна. В большинстве случаев дефекты межпредсердной перегородки закрываются без разреза с помощью специальной заплатки - окклюдера. Оптимальный возраст для закрытия дефекта 2-6 лет, или раньше в случае резкого отставания в наборе веса ребенка.Рекомендую Вам приехать к нам на консультацию для уточнения диагноза.
   С уважением,
   Наталья Сергеевна Ящук

 3. Елена 12.01.2019

  Здравствуйте, скажите пожалуйста, в Институт для лечения возможно ли приехать с другой области и что для этого надо? Спасибо.

  1. Отвечает врач 18.01.2019

   Здравствуйте Елена,
   С другой области приехать можно, желательно иметь направление от кардиолога на этом бланке:
   http://amosovinstitute.org.ua/wp-content/uploads/2017/11/Forma-napravlennya-na-gospitalizatsiyu.pdf
   Обращайтесь в консультативную поликлинику.
   С уважением,
   Наталья Сергеевна Ящук

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?