Задати питання

 1. Інна 11.07.2015

  Добрий вечір Ігор Олександрович! Моєму татові 57 років, він страждає на таке захворювання як стенокардія у нього майже завжди перебої в роботі серця. Перебої такі, що серце б'ється, а потім на долісекунди зупиняється. Екг виявляє їх. Турбують вони його років шість, вже і лежали в кардіоцентрі на лікуванні не один раз, нічого не допомагає. Аще говорить ,що в нього болить в районі сонячного сплетіння. Чи можливо у вас пройти діагностику і скільки це буде коштувати.

  1. Отвечает врач 13.07.2015

   Добрий день, Інно!

   Вашому татові показана коронарографія. Ви можете зробити це дослідження у нашому Інституті. Якщо у нього будуть виявлені ураження судин серця, то Вам одразу запропонують лікування (стентування або шунтування). Для запису на коронарографію телефонуйте 044 275 41 11.

   З повагою, Дітківський І.О.

 2. Наталія 04.07.2015

  Доброго дня, Ігоре Олександровичу. Моєму синові 2 роки 7 міс. при обстежені виявили ОАП 1.5 мм. до якого віку його потрібно прооперувати і чи є в Вашому інституті на даний час окклюдери або спіралі які закупили благодійні організації?

  1. Отвечает врач 06.07.2015

   Доброго дня!

   Ця протока навряд чи сама закриється, але терміновості немає, оскільки навантаження на серце вона не створює. Закрити її можливо ендоваскулярно за 30 хвилин, робити це потрібно, скоріш, з профілактичною ціллю. На сьогодні в інституті спіралей для закриття немає, закупівля найближчим часом не планується. Фонди допомоги збирають кошти не для інституту, а під конкретну дитину.

   З повагою, Дітківський І.О.

 3. Ирина Николаевна 03.07.2015

  Скажите пожалусто, как можно стать в институтскую очередь, что для этого необходимо. И возможно ли за 4 года получить все таки устройство, или же все таки необходимо искать другими методами?

  1. Отвечает врач 06.07.2015

   Для этого необходимо приехать к нам на консультацию. Наши врачи Вас посмотрят, и если анатомия подходящая для эндоваскулярного лечения, то поставим Вас в очередь. Скажу честно, что с финансированием есть проблемы , поэтому сколько будете ждать спрогнозировать не смогу. В Вашем случае самый реалистичный вариант это фонды помощи.

   С ув., Дитковский И.А.

 4. Оксана 02.07.2015

  Добрый день! Подскажите пожалуйста, возможно ли эндоваскулярное закрытие подаортального дмжп 5 мм, ребенку 4 года

  1. Отвечает врач 03.07.2015

   Здравствуйте!

   Если подаортальный дефект настоящий, т.е. со смещением аорты в сторону правого желудочка, то закрыть его возможно исключительно хирургически. Но очень часто так ошибочно называют дефекты перимембранозной части межжелудочковой перегородки, которые находятся близко к аорте. Такие дефекты возможно закрыть эндоваскулярно спиралью. Приезжайте к нам на консультацию, мы поставим диагноз и выберем правильную тактику лечения ребенка.

   С уважением, Дитковский И.А.

 5. Ирина Николаевна 01.07.2015

  Добрый день!!! Нашему малышу 1,5 года - диагноз вторичный дефект межпредсердной перегородки 8 мм, сколько будет стоит операция эндоваскулярным методом?

  1. Отвечает врач 03.07.2015

   Здравствуйте!

   Сама операция в нашем институте бесплатная, но у нас нет сейчас окклюдеров. Получить устройство Вы можете тремя путями:
   1. Стать в институтскую очередь. К сожалению, финансирование нам значительно сократили, будет ли закупка мы не знаем. Но в Вашем случае время есть.
   2. Обратиться в фонды помощи. Если необходимо мы поможем подготовить Вам все необходимые медицинские документы.
   3. купить окклюдер самостоятельно. Телефон дистрибьютора (044) 592-3208.
   Если ребенок не отстает в физическом развитии и не часто болеет, то операцию рационально делать в возрасте от 2х лет.

   С уважением, Дитковский И.А.

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?