Задати питання

 1. Юлия Николаевна 14.02.2015

  моей дочке 3.7 , нам поставили диагноз и предлагают оперироваться на открытом сердце. возможно ли у вас пройти обследование и возможно ли в нашем случае сделать операцию аклюдером? диагноз: Умеренная дилатация ПП. Визуализируется аневризма МПП в средней трети R-тип. При ЦДК через аневризму регистрируется лево-правый сброс ( дефект шириной до 0,32см) Патологических сбросов МЖП и в ствол ЛА не зарегистрировано. Диагноз с 2-х месяцев. спасибо!

  1. Отвечает врач 14.02.2015

   Здравствуйте, Юлия Николаевна!

   Скорее всего Ваша дочь не нуждается в операции, диаметр 3,2 мм часто оказываеться овальным окном. Если же это все таки дефект или аневризма перегородки действительно больших размеров, то устранить Вашу проблему эндоваскулярно окклюдером мы сможем. Приезжайте к нам на консультацию и мы ответим на все Ваши вопросы.

   С уважением, Дитковский И.А.

 2. Володимир 12.02.2015

  Добрий день! В мого сина 1 р,5м, відкрита артеріальна протока 4мм, нас направляють до вас, Що нам потрібно мати з собою та скільки буде коштувать?

  1. Отвечает врач 14.02.2015

   Добрий день! Звичайно, ми можемо закрити вашу протоку ендоваскулярним шляхом. З собою Ви маєте взяти довідку про сан. епід. оточення, змінні речі, чашку тощо. Направлення не обов'язкове. Сама операція безкоштовна за наявності необхідного обладнання в інституті (вимагає уточнення). Зателефонуйте по одному з телефонів перед виїздом.

   Ендоваскулярний хірург, Дітківський І.О.

 3. Коля 08.02.2015

  Доброго дня В мене діагноз двухствулковий аортальний клапан з артельною. недостатністю 2 ст СИ 1ст.

  1. Отвечает врач 14.02.2015

   Добрий день! У нашому інституті величезний досвід протезування аортального клапану. Тих даних, що Ви надали недостатньо для визначення показань до оперативного лікування. Приїжджайте до нас поки на консультацію, можливо робити операцію Вам ще рано.

   З повагою, Дітківський І.О.

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?