Задать вопрос

 1. Сергей 17.07.2015

  Добрый вечер!! Мне 28 лет в 2009 году был направлен в институт Амосова для уточнения диагноза поставленного местными кардиологами! Там у меня диагностировали пролапс митрального клапана с небольшой митральной недостаточностью и небольшой ОАП. Хочу узнать насколько серьезные такие патологии!!

  1. Отвечает врач 19.07.2015

   Здравствуйте, Сергей!

   Ваши патологии не очень серьезные. За митральным клапаном необходимо регулярное наблюдение, а вот боталлов проток желательно закрыть. Эндоваскулярно это возможно. Приезжайте к нам на консультацию.

   С уважением, Дитковский И.А.

 2. Світлана 15.07.2015

  Доброго дня, Ігор Олександрович! Моя дочка має вроджену ваду серця.Діагноз - клапанний аортальний стеноз, двохстулковий аортальний клапан. Їй зараз 6 років. Хочу запитати чи потрібна нам операція і коли?? в яких випадках чи за яких умов?? І чи Ви робите таку операцію ендоваскулярним методом (в нашій ситуації)?? Дякую за відповідь.

  1. Отвечает врач 19.07.2015

   Добрий день, Світлано!

   Стеноз аортального клапана, дуже неприємна вада для лікування. Найкраща тактика - вичікування, якщо ситуація дозволяє. Показанням до операції є градієнт тиску більше 60 мм.рт. ст. на клапані, значна гіпертрофія лівого шлуночка, або ж зниження його скоротливої функції. На жаль ендоваскулярні втручання у такому віці мають не дуже хороші результати, тому вибір лишається за хірургією. В Інституті Амосова величезний досвід у хірургічному лікування вроджених вад, звертайтесь до нас на консультацію.

   З повагою, лікар Дітківський

 3. Інна 11.07.2015

  Добрий вечір Ігор Олександрович! Моєму татові 57 років, він страждає на таке захворювання як стенокардія у нього майже завжди перебої в роботі серця. Перебої такі, що серце б'ється, а потім на долісекунди зупиняється. Екг виявляє їх. Турбують вони його років шість, вже і лежали в кардіоцентрі на лікуванні не один раз, нічого не допомагає. Аще говорить ,що в нього болить в районі сонячного сплетіння. Чи можливо у вас пройти діагностику і скільки це буде коштувати.

  1. Отвечает врач 13.07.2015

   Добрий день, Інно!

   Вашому татові показана коронарографія. Ви можете зробити це дослідження у нашому Інституті. Якщо у нього будуть виявлені ураження судин серця, то Вам одразу запропонують лікування (стентування або шунтування). Для запису на коронарографію телефонуйте 044 275 41 11.

   З повагою, Дітківський І.О.

 4. Наталія 04.07.2015

  Доброго дня, Ігоре Олександровичу. Моєму синові 2 роки 7 міс. при обстежені виявили ОАП 1.5 мм. до якого віку його потрібно прооперувати і чи є в Вашому інституті на даний час окклюдери або спіралі які закупили благодійні організації?

  1. Отвечает врач 06.07.2015

   Доброго дня!

   Ця протока навряд чи сама закриється, але терміновості немає, оскільки навантаження на серце вона не створює. Закрити її можливо ендоваскулярно за 30 хвилин, робити це потрібно, скоріш, з профілактичною ціллю. На сьогодні в інституті спіралей для закриття немає, закупівля найближчим часом не планується. Фонди допомоги збирають кошти не для інституту, а під конкретну дитину.

   З повагою, Дітківський І.О.

 5. Ирина Николаевна 03.07.2015

  Скажите пожалусто, как можно стать в институтскую очередь, что для этого необходимо. И возможно ли за 4 года получить все таки устройство, или же все таки необходимо искать другими методами?

  1. Отвечает врач 06.07.2015

   Для этого необходимо приехать к нам на консультацию. Наши врачи Вас посмотрят, и если анатомия подходящая для эндоваскулярного лечения, то поставим Вас в очередь. Скажу честно, что с финансированием есть проблемы , поэтому сколько будете ждать спрогнозировать не смогу. В Вашем случае самый реалистичный вариант это фонды помощи.

   С ув., Дитковский И.А.

Задайте нам вопрос
Личный вопрос - отметьте, если не хотите чтобы ваш вопрос публиковался на сайте
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?