Задать вопрос

 1. Олександр 02.11.2015

  Доброго дня, у 2006 році переніс операцію аллопротезування лівої зовнішньої вени. На даний момент протез закрився. Скажіть будь-ласка, чи існують варіанти як це можна виправити без утворення штучного "зливу" крові в праву кінцівку.

  1. Отвечает врач 02.11.2015

   Доброго дня, Олександр!

   Ми не займаємося судинами нижніх кінцівок, раджу звернутися до наших колег в інститут Шалімова у відділення ендоваскулярної хірургії - 044 484 20 79.

   З повагою, лікар Дітківський

 2. Іванова Ірина 29.10.2015

  Доброго вечора, шановний Ігоре Олександровичу! В нашого сина (на даний момент йому 9 місяців, вага 10 кг) ДМШП, дані скинула Вам файлами, перше ЕхоКГ робили в 4 місяці, потім в 5,6 місяців і в 9 місяців, з чотирьох до семи місяців пили каптоприл, зараз нам знову на місяць назначили каптоприл, панангін, агвантар сироп. Скажіть, будь ласка, яка наша динаміка? чи є покращення? чи є потреба операції? наступне ЕхоКГ назначили в 1 рік.

  1. Отвечает врач 02.11.2015

   Доброго дня, Ірино!

   На даний момент непезпеки для життя дитини немає. Рекомендовано спостереження раз в 3-6 місяців, каптоприл безперервно, панангін курсами. Особливої динаміки не спостерігаю, про операцію можна буде говорити після двох років. Не забувайте про профілактику інфекційного ендокардиту.

   З повагою, Дітківський І.О.

 3. евгения 29.10.2015

  здравствуйте. моему ребенку 6 месяцев. нам поставили диагноз ВПС.
  заключение УЗИ: увеличена полость правого предсердия. Гипертрофия миокарда правого желудочка и дилятация его полости.Определяется ВПС:вторичный ДМПП. Между левым и правым предсердиями низкоскоростной систолодиастолический шунтовый поток с шириной струи до 0.8-1.1 см.,градиент давления 4 мм. рт ст.
  Вероятный стеноз легочной артерии,градиент давления до 27 мм рт ст. Ускорен трикуспидальный поток.
  Я хотела бы узнать нужна ли нам операция,если да,то как срочно. спасибо

  1. Отвечает врач 02.11.2015

   Здравствуйте, Евгения!

   Дефект Вашего ребенка необходимо закрыть. Спешки в этом нет, оптимальный возраст для операции после двух лет независимо от метода лечения. Скорее всего мы сможем закрыть Ваш дефект окклюдером.

   С уважением, Дитковский И.А.

 4. Марта 28.10.2015

  Доброго дня. моєму синові 1,8 р. При народженні виявили ВДПП - 8 мм. Зараз 11 мм.Чи потрібно оперувати, і чи можна за допомогою оклюдера, і яка його вартість.

  1. Отвечает врач 02.11.2015

   Доброго дня!

   Вашому синові потрібно закрити дефект, думаю ми зможемо імплантувати оклюдер. Вартість пристрою дізнавайтесь у дистрибютора - (044) 592-3208.

   З повагою, Дітківський І.О.

Задайте нам вопрос
Личный вопрос - отметьте, если не хотите чтобы ваш вопрос публиковался на сайте
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?