Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Володимир Антощук
  13.05.2016

  04.04.2016 року моєму синові Богданові, було проведено операцію - ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки. Пройшло уже більше місяця, Богдан почуває себе добре. За турботу, професіоналізм, чуйність хочеться висловити найкращі та найщиріші слова подяки медичному персоналу Інституту Амосова. Особливо ДЯКУЄМО!!! Дітківському Ігорю Олександровичу, Ящук Наталії Сергіївні, Єрмолович Юлії Валентинівні та Кучковій Наталії Павлівні!!! Здоров’я Вам та Вашим рідним, мирного неба, і всього найкращого! З повагою, Володимир, Тетяна і Богдан!.

  0969470514

 2. Маркелова Анна Александровна
  22.04.2016

  12 апреля 2016 года моей дочке Лизе было проведено эндоваскулярное закрытие дефекта межпредсердной перегородки. Операция прошла успешно. Девочка чувствует себя хорошо, на теле не осталось ни следа! Чудеса!
  Не могу поверить своему счастью и не знаю, как выразить благодарность команде врачей, работавших с Лизой!
  СПАСИБО! Огромное спасибо! Ваша работа приводит в восторг!
  Игорь Александрович, вы неповторимы! Когда я приехала к Вам на консультацию с дочерью, ваши слова вселили в меня уверенность в благополучном исходе, что очень важно. Спасибо за вашу доброту, тактичность, вежливость. Спасибо за то, что подробно и понятно всё объясняете, отвечаете на все вопросы. Спасибо за ваше спокойствие и доброжелательность. Спасибо за ваше умение и профессионализм!
  С уважением и благодарностью за спасённое сердце нашей дочери семья Маркеловых.

  +380665316363

 3. Василь Савчук
  08.04.2016

  Хочу висловити щиру вдячність ендоваскулярному хірургу Дітківському Ігорю Олександровичу та його команді за успішно проведену операцію 25.03.2016 (видалення із серця підключичного катетера). Ви не лише справжні професіонали, а й привітні, ввічливі, чуйні у спілкуванні люди. Здоров'я Вам, успіхів, наснаги у такій нелегкій благородній справі! Клініка Амосова - на висоті!

  0985125951

 4. Валентина
  04.04.2016

  31.03.2016 року моїй дитині (7років)була проведена операція по заккриттю відкритої артеріальної протоки- спіралью.Дуже хвилювалися,але після розмови з Дітковським Ігорем Олександровичем ми були впевненні,що усе буде якнайкраще. Це Людина від Бога..Дуже дякуємо вам за підтримку ,яка дуже важлива в такі моменти.Також велика вдячність Черпаку Богдану Володимировичу та його команді за проведену операцію.Побільше таких лікарів .Щиро ДЯКУЄМО!!! 0960843875

 5. Наталія
  02.04.2016

  Доброго дня!
  29.03.2016 року мені було проведено операцію з закриття дефекту міжпередсердної перегородки за допомогою ендоваскулярного методу.
  Хочу подякувати Дітківському Ігорю Олександровичу за його золоті руки, людяність та високий професіалізм!
  Також, хочу висловити слова безмежної подяки анастезіологу Ермолович Ю.В. та всьому персоналу!
  Операція пройшла швидко. Почуваюсь після операції чудово.
  Хочеться побажати міцного здоров'я Вам та Вашим рідним.

  0971175380

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?