Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Поцілуйко Світлана
  13.09.2015

  10.09.2015 була успішно проведена операція по закриттю міжпередсердної перегодки у нашого синочка Андрійка, яку проводив Дітківський Ігор Олександрович та його команда. Хочемо висловити щирі слова вдячності, за ваші золоті руки, професіональні вміння,також хочеться побажати Вам натхнення, здоров'я, щастя, достатку і щасливої долі. Нехай Всевишній Вас оберігає!

  0970865865

 2. Соснина Светлана Станиславовна
  04.09.2015

  Мое имя Света, мне 37 лет, я живу в Киеве. 28.07.2015 было проведено закрытие ДМПП. Диагноз аневризма ДМПП с множественными прорывами 0.8 и 0.4. Я очень благодарна за мастерство и терпение эндоваскулярному кардиохирургу Черпак Богдану Владимировичу. Большая благодарность также толерантному анестезиологу реаниматологу Ермолович Юлии Валентиновне. Я являюсь Свидетелем Иеговы и не переливаю кровь. Анестезиолог отнеслась с уважением к точке зрения пациента. Операция была сложной, но весь персонал операционной очень внимательный и друг с другом, и со мной пациентом. Лечащий врач отделения врожденных пороков сердца Дедкова Татьяна Ивановна, врач УЗИ в операционной, медсестры очень внимательные люди. Прошел месяц чувствую себя намного лучше, чем до операции.

  0979724711

 3. Марічка
  23.08.2015

  Доброго дня!Щирі слова вдячності хочу сказати найкращим хірургам клініки ім.Амосова Черпаку Богдану Володимировичу до якого ми звернулися за консультацією і зрозуміли ,що цій людині можна довіритись. Так як він пішов у відпустку і порекомендував звернутися до Дітківського Ігора Олександровича, який разом із своєю командою вдало прооперував нашу семирічну доньку і закрив два дефекти МПП.Дякуємо Вам за Вашу нелегку роботу.Нехай Мати Божа Вас оберігає завжди!!!У кого є така проблема невагайтесь ні хвилини і телефонуйте за консультацією-
  Вони є дійсно професіоналами своєї справи.Дякуємо за все!!!

  0680607665

 4. Костюк Лариса
  13.08.2015

  Доброго дня! Ви не можете навіть собі уявити, які почуття вдячності та щастя переповнюють мене до команди професіоналів, що проводили мені операцію. Хочу безмежну подяку висловити кардіохірургу, лікарю від Бога, я в цьому переконалася, Богдану Володимировичу Черпаку. Дорогий, Богдан Володимирович, перед тим як зателефонувати в інститут Амосова, я помолилась і попросила Бога послати мені лікаря з доброю душею, світлою головою та золотими руками. Коли я зателефонувала, мені дали Ваш номер телефона. Після першої хвилини розмови я зрозуміла, що Ви надійний та кваліфікований спеціаліст, страхи мої розвіялися в мить, приїхавши на консультацію, я переконалась в цьому, більше того, Ви просто хороша позитивна людина, а це для хворих перші ліки, перша медична допомога.Операція по закриттю міжпредсердної перегородки пройшла завдяки Вашим рукам успішно та легко. Хай Вам завжди щастить в роботі в кожній проведеній операції. Хочу побажати також Вам і особистого чоловічого щастя, щоб була здорова та щаслива Ваша сім'я, щоб Ваше серце було за них спокійне і хочу побажати Вам міцного здоров'я, яке так потрібне у Вашій нелегкій праці. Також, хочу висловити слова безмежної подяки анастезіологу Ермолович Ю.В. та операційній сестрі Евсеевій Т.А., всьому медичному персоналу. Часточки Ваших добрих сердець залишаться назавжди в моєму серці. Велика вдячність Вам від мене та моєї сім'ї. З пов. Костюк Лариса. Операція проведена 4.08.2015 р. Якщо комусь потрібна теж операція, не вагайтесь, зробіть якнайшвидше, все буде дуже добре, я це вже точно знаю. 0963143046

  096 314-30-46

 5. Віра
  11.08.2015

  Доброго дня!
  Хочу висловить велику подяку Дітківському Ігорю Олександровичу та його команді Теслар М.І., Мілько В.В. за успішно проведену операцію моєї доньки 10,07,2015 року, по закриттю ASD II оклюдером.
  На сьогоднішній день донечка почувається дуже добре.
  Ще хочу подякувати українському фонду допомоги за те, що допомогли зібрати кошти.
  Бажаю Вам всім, здоров'я, успіхів та нових досягнень у Вашій нелегкій праці.

  0938950289

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?