Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Костюк Лариса
  13.08.2015

  Доброго дня! Ви не можете навіть собі уявити, які почуття вдячності та щастя переповнюють мене до команди професіоналів, що проводили мені операцію. Хочу безмежну подяку висловити кардіохірургу, лікарю від Бога, я в цьому переконалася, Богдану Володимировичу Черпаку. Дорогий, Богдан Володимирович, перед тим як зателефонувати в інститут Амосова, я помолилась і попросила Бога послати мені лікаря з доброю душею, світлою головою та золотими руками. Коли я зателефонувала, мені дали Ваш номер телефона. Після першої хвилини розмови я зрозуміла, що Ви надійний та кваліфікований спеціаліст, страхи мої розвіялися в мить, приїхавши на консультацію, я переконалась в цьому, більше того, Ви просто хороша позитивна людина, а це для хворих перші ліки, перша медична допомога.Операція по закриттю міжпредсердної перегородки пройшла завдяки Вашим рукам успішно та легко. Хай Вам завжди щастить в роботі в кожній проведеній операції. Хочу побажати також Вам і особистого чоловічого щастя, щоб була здорова та щаслива Ваша сім'я, щоб Ваше серце було за них спокійне і хочу побажати Вам міцного здоров'я, яке так потрібне у Вашій нелегкій праці. Також, хочу висловити слова безмежної подяки анастезіологу Ермолович Ю.В. та операційній сестрі Евсеевій Т.А., всьому медичному персоналу. Часточки Ваших добрих сердець залишаться назавжди в моєму серці. Велика вдячність Вам від мене та моєї сім'ї. З пов. Костюк Лариса. Операція проведена 4.08.2015 р. Якщо комусь потрібна теж операція, не вагайтесь, зробіть якнайшвидше, все буде дуже добре, я це вже точно знаю. 0963143046

  096 314-30-46

 2. Віра
  11.08.2015

  Доброго дня!
  Хочу висловить велику подяку Дітківському Ігорю Олександровичу та його команді Теслар М.І., Мілько В.В. за успішно проведену операцію моєї доньки 10,07,2015 року, по закриттю ASD II оклюдером.
  На сьогоднішній день донечка почувається дуже добре.
  Ще хочу подякувати українському фонду допомоги за те, що допомогли зібрати кошти.
  Бажаю Вам всім, здоров'я, успіхів та нових досягнень у Вашій нелегкій праці.

  0938950289

 3. Оксана
  01.08.2015

  Щирі слова вдячності й шани в адресу лікарям ендоваскулярним хірургам національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М .Амосова : Черпаку Богдану Володимировичу та Дітківському Ігору Олександровичу,а також особлива подяка лікуючому лікареві-кардіологу Дідковій Тетяні Іванівні , та медичному персоналу інституту.
  29.07. 2015 року моїй донці, Стасюк Дар’ї (11років) ,було проведено операцію по закриттю дефекту міжпередсердної перегородки ендоваскулярним методом. Завдяки професійності ендоваскулярного хірурга, Черпака Богдана Володимировича,
  та його команди операція пройшла успішно. Сьогодні тільки третій день після операції донька почуває себе чудово, як і нічого не було , тільки на ніжці маленька наклейка. Ми вже вдома і Даша хоче вже танцювати і їздити на велосипеді.
  Дякую також Дітківському Ігору Олександровичу за те, що порадив звернутися в український фонд допомоги та дав координати фонду .Велика вдячність українському фонду допомоги м. Київ за збір коштів, гуманізм і професійність.
  Шановний ,Черпак Богдан Володимирович, ми у великому боргу перед вами, адже завдяки чуйному серцю й просто золотим рукам Ви робите неоціненні речі, даруєте людям життя. Ще можна сказати величезну кількість добрих слів, але цього буде замало, щоб висловити усю вдячність, яку ми до Вас відчуваємо.
  Нехай Всевишній дарує Вам довгі і щасливі роки життя, міцне здоров'я, радість від кожного прожитого з користю для людей дня., наснаги, достатку, доброго настрою та успіхів у цій благородній справі!
  З повагою
  Стасюк Оксана , Вінницька область

  0961216993

 4. Кузнецова Оксана
  29.07.2015

  Добрий день!07.07.2015.Моїй доні Анні провели операцію меж.перегородке.Хочу висловити величезну щиру подяку від всього сердця Дітківському І.О. І всій його команді а також Перепекі І.А. Спасибі Богу за вас хай він вас береже вжитті!

  0935123093

 5. Виктория
  21.07.2015

  Добрый день!
  02.07.2015р. моей дочурке Еве (7 лет) провели операцию по закрытию ОАП (3мм) спиралью.
  Огромное спасибо Дитковскому Игорю Александровичу, Ермолович Юлии Валентиновне, а также всему коллективу отделения за внимание, терпение и профессионализм! Спасибо Богу за Ваши "золотые руки" и за здоровье моей Евы.
  0671868122

  0671868122

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?