Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Оксана
  01.08.2015

  Щирі слова вдячності й шани в адресу лікарям ендоваскулярним хірургам національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М .Амосова : Черпаку Богдану Володимировичу та Дітківському Ігору Олександровичу,а також особлива подяка лікуючому лікареві-кардіологу Дідковій Тетяні Іванівні , та медичному персоналу інституту.
  29.07. 2015 року моїй донці, Стасюк Дар’ї (11років) ,було проведено операцію по закриттю дефекту міжпередсердної перегородки ендоваскулярним методом. Завдяки професійності ендоваскулярного хірурга, Черпака Богдана Володимировича,
  та його команди операція пройшла успішно. Сьогодні тільки третій день після операції донька почуває себе чудово, як і нічого не було , тільки на ніжці маленька наклейка. Ми вже вдома і Даша хоче вже танцювати і їздити на велосипеді.
  Дякую також Дітківському Ігору Олександровичу за те, що порадив звернутися в український фонд допомоги та дав координати фонду .Велика вдячність українському фонду допомоги м. Київ за збір коштів, гуманізм і професійність.
  Шановний ,Черпак Богдан Володимирович, ми у великому боргу перед вами, адже завдяки чуйному серцю й просто золотим рукам Ви робите неоціненні речі, даруєте людям життя. Ще можна сказати величезну кількість добрих слів, але цього буде замало, щоб висловити усю вдячність, яку ми до Вас відчуваємо.
  Нехай Всевишній дарує Вам довгі і щасливі роки життя, міцне здоров'я, радість від кожного прожитого з користю для людей дня., наснаги, достатку, доброго настрою та успіхів у цій благородній справі!
  З повагою
  Стасюк Оксана , Вінницька область

  0961216993

 2. Кузнецова Оксана
  29.07.2015

  Добрий день!07.07.2015.Моїй доні Анні провели операцію меж.перегородке.Хочу висловити величезну щиру подяку від всього сердця Дітківському І.О. І всій його команді а також Перепекі І.А. Спасибі Богу за вас хай він вас береже вжитті!

  0935123093

 3. Виктория
  21.07.2015

  Добрый день!
  02.07.2015р. моей дочурке Еве (7 лет) провели операцию по закрытию ОАП (3мм) спиралью.
  Огромное спасибо Дитковскому Игорю Александровичу, Ермолович Юлии Валентиновне, а также всему коллективу отделения за внимание, терпение и профессионализм! Спасибо Богу за Ваши "золотые руки" и за здоровье моей Евы.
  0671868122

  0671868122

 4. Галина Шубер
  26.06.2015

  18.06.15 р. мені було проведено операцію із закриття ДМПП оклюдером. Це був найоптимальніший варіант у моєму випадку, адже "діра" була діаметром 20 мм, та й мені уже 48. Операцію проводив талановитий хірург - Дітківський І.О..Дуже важливо, як для пацієнта, для мене було те, що даний лікар надав повну та вичерпну інформацію щодо майбутньої операції. Професіоналізм команди я змогла оцінити ще під час підготовки до оперативного втручання, а високотехнологічність обладнання рентген-операційної мене просто вразила. Важлива деталь: ніякої побічної дії загальної анастезії (багато хто знає як виходять люди з "наркозу"). Ось така й повинна бути сучасна українська медицина. Відбулася досить складна операція на серці, а, за моїми відчуттями, я ніби гарно відпочила і просто стала добре себе почувати, ніяких психологічних травм чи фізичних обмежень просто немає. Щира подяка Господу, що Він направив мене саме до цього чудового хірурга, адже ніяких знайомств у мене не було та й ні про які кошти, крім як на ліки, ніхто навіть не натякнув.
  Ігоре Олександровичу, я вклоняюся перед вам, як перед професвоналом: скромним, чуйним, і, як і годиться професіоналам, дуже талановитим.

  0969021010

 5. Наталія Кравченко
  26.06.2015

  31.10.2014 р. мені провели операцію по закриттю ДМПП окклюдером. Хочу висловити величезну, щиру подяку Дітковському І.О. і всій його команді, а також Єрмолович Ю.В. ЦІ лікарі дійсно професіонали найвищого рівня, тільки завдяки їх роботі я можу жити не озираючись на хворобу! Дякую!!! за вашу допомогу, уважність, терпіння. За те, що даруєте іншим нове, здорове життя!!!)

  0681299788

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?