Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Александр Ж.
  05.12.2017

  Наша семья выражает огромную благодарность медперсоналу института Амосова за проведенную операцию 12 Апреля 2017 года дочери Елизавете Жиденко . А также огромное человеческое спасибо Ящук Наталье Сергеевне за помощь . Дай бог здоровья и успехов в вашей полезной и так необходимой работе всему Вашему колективу. Семья Жиденко г.ХОРОЛ Полтавская об. 0663043806.

  0663043806

 2. Олена
  04.12.2017

  Мені 30! Так сталося що в березні цього року на плановому медогляді виявили ДМПП 18мм. ШОК неймовірний!!! я мама, народжувала сама, проходила безліч обстежень і на здоровя ніколи не нарікала...
  Оперувалась в травні. За два місяці передумала все що завгодно, перегорнула безліч разів кожну сторінку свого життя, перечитала гору інфармаціі. Дякуючи Богу та команді професіоналів на чолі з Дітківським І. О. все пройшло швидко, безболісно, успішно! ДЯКУЮ ВАМ!!!
  Хочу підтримати усіх дорослих пацієнтів, адже по собі знаю наскільки важко психологічно. Бажаю ВСІМ ЛЕГКОГО ТА УСПІШНОГО ЛІКУВАНЯ!!!


  +380976627085

 3. Олена
  04.12.2017

  Мені 30! Так сталося що в березні цього року на плановому медогляді виявили ДМПП 18мм. Чесно кажучи ШОК неймовірний, адже я мама, народжувала сама, проходила безліч обстежень, і на здоровя ніколи не нарікала...

  Оперувалась в травні. За 2 місяці передумала все що завгодно, перегорнула кожну сторінку свого життя безліч разів!!!
  Дуже важко наважитись на оперативне втручання, але з Божою допомогою та завдяки професійній каманді лікарів
  на чолі з Дітківським І. О. все відбулося швидко, безболісно, успішно. ДЯКУЮ ВАМ!!!
  Хочу підтримати всіх дорослих пацієнтів тому що пособі знаю як психологічно важко.
  Бажаю ВСІМ ЛЕГКОГО ТА УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ !!!

  0976627085

 4. Коробко Іванна
  02.12.2017

  Добрий день. Місцеві лікарі виявили у моєї донечки Марії ваду серця (дефект передсердної перегородки). В інституті кардіології та кардіохірургії, куди нас направляли, наполягали на операції шляхом розрізу грудної клітки, хоча при такому діагнозі можливе усунення вади ендоваскулярним способом. Мабуть сам Бог привів мене в інститут Амосова. Без напрвлення і попереднього запису нас тут же прийняв і вислухав лікар Дітківський І.О. Ознайомившись з даними обстеження пообіцяв зробити Марійці операцію за допомогою окклюдера, так як це не травматично для дитини. Окклюдер коштує більше 100 тис. грн. Звісно, таких грошей я не мала можливості зібрати. Ігор Дітківський зв`язав мене з благодійним фондом і вже через деякий час моїй донечці була успішно проведена операція. Дитина почуває себе добре. А мені до цих пір здається це чудом і подарунком долі, до яких я не звикла. Попри те, що у лікаря Дітківського руки золоті, душа у нього щедра на доброту. Недарма наші діти довіряють йому свої серця. Велике Вам спасибі Лікарю і всій Вашій команді. Ви чудові спеціалісти, чуйні, уважні. Здоров`я Вам, терпіння, успіхів і просто всього хорошого. Хай Бог Вас береже.

  +380955855746

 5. Светлана
  21.11.2017

  Здравствуйте!!
  Хочу выразить благодарность Черпаку Богдану Владимировичу и его команде за спасение моей дочурки, Дашеньки.
  Нам сделали эндоваскулярное закрытие ОАП, операция прошла успешно, на следующий день нас выписали.
  Вы профессионалы своего дела. Еще раз спасибо!!! Здоровья Вам и успехов в таком нелегком деле.

  380662682366

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?