Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Анастасія
  16.11.2016

  Доброго дня!
  Мені 16 років.
  10.11.16 року мені провели операцію(закриття ВАП)успішно!
  Я і мої батьки вдячні Дітківському Ігореві Олександровичу та його команді,за успішно проведену операцію.
  Відносилися з розумінням і підтримкою.
  Особливо вдячна Дітківському І.О,за його ПРОФЕСІОНАЛІЗМ!

  38-066-57-83-787

 2. Ірина
  24.10.2016

  Доброго дня усім!
  Дякую Вам за те, що допомогли стати нашому сину здоровим!!!
  Хочу залишити обширний загалом дуже позитивний відгук про операцію нашому малюку (Михайлик, 2 роки), описую все, бо сама б хотіла перед операцією прочитати таку інформацію і, сподіваюся, що це буде комусь корисним.
  З моменту як дізналася, що в малюка ВАП почала багато читати про цю ваду, і про способи її закриття, після консультацій з декількома незацікавленими (не дитячими) кардіохірургами зрозуміли, що найкращим методом буде ендоваскулярне закриття протоку. Нам запропонували провести дану операцію в Києві в Інституті Амосова або в ОХМАДИТ, порівнявши кількість проведених операцій такого типу однозначно обрали для себе Інститут Амосова.
  Задала питання на сайті відділення ендоваскулярної хірургії http://occluder.com.ua на яке відповів Ігор Олександрович Дітківський запропонувавши все незрозуміле уточнити в живому діалозі по телефону. Після спілкування телефоном зрозуміла, що маю довіру до цього лікаря, що нам допоможуть і що все буде добре.
  17/10 ми приїхали в інститут, нас чекав УЗД-огляд після чого почалося оформлення в відділення, процедура стандартна: аналіз крові, оформлення історії, запис ЕКГ, рентген і палата. Поступає в інститут на лікування багато пацієнтів, тому для оформлення історії (проходить не у відділенні) треба запастися терпінням (черга велика, оформляє історії одна людина, без черги проводять ще приблизно стільки людей скільки в черзі…), процедура отримання історії зайняла орієнтовно півтори-дві години і є платною.
  Дякуємо Наталії Павлівні – це наш лікар кардіолог у відділенні, дуже уважний і виважений спеціаліст, старається максимально зрозуміло все пояснити, має підхід до дітей (для нас це було дуже важливо зважаючи на вік дитини).
  18/10 день операції. Хочу окремо описати рентген-операційну: персонал на найвищому рівні, причому всі без виключення хто нам попався. Нас зустріла надзвичайно привітна лікар анестезіолог Юлія Валентинівна Єрмолович, яка все детально пояснила, малюку дали укол, він заснув в нас на руках, все спокійно, не було стресу ні для нас ні для нього, після цього нас попросили зачекати в коридорі на дивані. До нас підійшов хірург – Ігор Олександрович, і ще раз нам все пояснив. Через 50 хв вийшла Юлія Валентинівна і повідомила, що все пройшло успішно і ще за 10 хв нас запросили всередину до дитини, малюк був ще без свідомості, підключений до апарату по контролю за тиском та серцебиттям і будити його почали ще десь за 40-50 хв. За час поки спав нам допомогли одягнути його, всі хто не підходив були дуже позитивними і старалися допомогти в усьому що просиш. Нам пояснили, що коли можна, дали інформаційні роздруківки. Для полегшення вашої роботи пропоную розробити інструкцію для батьків на перші 24 години після операції: які положення і коли може приймати дитина, коли можна пити, їсти, чи можна підніматися на ноги; це все пояснюють усно, але стрес нікуди не дівається і те, що ти щойно почув кудись дівається і ти перепитуєш про це знову, причому вже інших людей, а, як виявилося, в них вже дещо інша версія.
  Після того, як малюк прийшов до свідомості нас перевели в палату, де треба було лежати і не згинати ніжку (тут в кожного з батьків свій рецепт як забавити і втримати дитину). Єдине, що лишилося для мене не зрозумілим – це одна з медсестер (антибіотик нам вона колола в 20:45 і в 07:15, забрала у нас стілець, який ми попросили для тата в палату і, взагалі, вела себе дуже негарно і зверхньо).
  19/10 день виписки. Нас відвідала лікар-кардіолог, забрала давлячий валик і дозволила ходити (батьки, УВАГА! не можна дозволяти дитині ходити з давлячим валиком, пам’ятайте про це, бо, як показала практика, медсестри дозволяють це). Потім нас чекала перев’язка, зняття катетеру, УЗД- та ЕКГ- контролі, рекомендації хірурга та кардіолога і найкраще, що можуть почути батьки: «ВАША ДИТИНА ЗДОРОВА».

  Дякуємо Вам усім, нехай береже Вас Бог і посилає вам здоров’я і довгі роки!!!

  0509303008

 3. Добровская Анна
  07.10.2016

  07.09.2016 моему сыну Данилу (3,5 года) закрыли деффект межпредсердной перегородки 11 мм ( в ходе операции оказался 16 мм). Выписали нас через 5 дней.
  Прошел месяц, сын чувствует себя хорошо, уже и забыл какая ножка болела( хотя над проколом еще есть внутреняя шишечка около 2 см).
  Огромнешею благодарность хочу выразить Дитковскому Игорю Александровичу. По правде говоря, таких отзывчивых людей я еще не встречала. Сколько я к нему бегала, звонила после процедуры со своими вопросами( а мама я очень мнительная) , он радостно отвечал и успокаивал. И даже будучи дома я ему звонила для консультации по волнующим меня вопросам.
  В руках таких людей , как Игорь Александрович - наше будущее. Он делает ювелирную работу!! Спасибо!!!

  0996228990

 4. Нина
  19.09.2016

  08.07.2016 года нашему Андрюшке была проведена операция по закрытию ОАП эндоваскулярным методом. Это был лучший подарок к 8му Дню Рождения - здоровое сердечко! Огромное спасибо настоящему профессионалу - Дитковскому Игорю Александровичу, а также всему персоналу отделения.
  У ребенка и у нас остались самые приятные воспоминания - доброжелательность, внимание к вопросам и пожеланиям, заразительная уверенность в успешном результате.

  0505545324

 5. Наталія
  14.08.2016

  19.07.2016р.була успішно проведена операція-закриття ДМПП ендоваскулярним методом моїй донечці Анічці.Дуже дякуєм лікарю Дітковському Ігорю Олександровичу та його команді.Низькій вам уклін та довгих років життя

  0973481023

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?