Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Наталія
  05.12.2014

  18 листопада 2014р.моїй доньці була успішно проведена операція по закриттю ДМПП окклюдером.
  Хочу висловити свою глибоку вдячність ендоваскулярним хірургам: Дітковському Ігорю Олександровичу, Черпаку Богдану Володимировичу та всьому медперсоналу рентген-операційного відділення. Завдяки ВАМ моя донька отримала повноцінне життя, а ми батьки-довгоочікуваний спокій.
  Без сумніву віримо, що потрапивши саме до ВАС - це не було випадковістю.
  Ще раз дякуємо за високий професіоналізм, завжди уважне ставлення до пацієнтів та людську доброту.
  Успіхів та процвання...!!!

  0679998632 0996372049

 2. Ващук Анна
  28.11.2014

  Уважаемый Игорь Александрович! Если есть Бог на небе то Вы мой Ангел Хранитель на земле! Большое спасибо за подаренную мне жизнь 31 октября 2014года, за гениальный профессионализм, за безупречно проведенную операцию. Благодаря Вам и Вашей высококлассной команде я жива и чувствую себя намного лучше. Хочется пожелать Вам крепкого здоровья, успехов в работе,человеческого счастья и пусть хранит Вас Бог!

  0951314045

 3. Остапов С.В.
  27.11.2014

  ЛИСТ ПОДЯКИ
  Цей лист я хочу адресувати Людям, які мають чисте, добре серце та душу. Людям які рятують життя. Я, Остапов Сергій, мені сімнадцять років. Навчаюсь в одинадцятому класі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів м.Валки, Харківської області. З дитинства хворію на
  вроджену ваду серця, що заважає мені жити повноцінно. 11 листопада 2014 року, мені зробили операцію на серці з встановленням 2 –х стентів.Завдяки меценатам та лікарям, а особисто лікарю ДІТКІВСЬКОМУ ІГОРЮ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ ця операція відбулась, саме Дітківський Ігор Олександрович допоміг знайти мецената для купівлі стента.Після операції на 2-3 день я відчув, що ніби в 2-ге народився, в мене перестала боліти голова, тиск в ногах збільшився за рахунок кровообігу і взагалі тиск стабілізувався та вирівнявся. Почуття радості, які я відчув в своєму серці не зрівняти ні з якими. Я весь час згадую всіх хто допоміг мені. Я дякую, серцям тих людей, що допомогли мені відчути себе повноцінним громадянином та чоловіком. Нехай в їхніх
  сім’ях ніколи не буде смутку та печалі. Щоб в їхніх родинах
  завжди панувало Порозуміння, Добро, Щастя та Здоров’я.

  З повагою Остапов С.В.

  27.11.2014р.

 4. Свистун Марія
  25.11.2014

  Мене звати Марія Свистун , 17 років , 19.11.2014 мені зробили операцію по закриттю ВАП у Національному Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова. Оперіція пройшла швидко і дуже добре . На наступний день мене вже виписали з лікарні . Я тепер себе дуже добре почуваю і надзвичайно вдячна всім лікарям та медсестрам ,які брали участь в операції. Особливо я вдячна хірургові Черпаку Богдану Володимировичу за його добре серце та золоті руки! Нехай Бог посилає наснаги в вашій справі і здоров`я вам та вашій сім`ї !
  Дякую! :)

  0670273356

 5. Александр Кумуржи
  25.11.2014

  Большая благодарность всему коллективу за новое здоровье!!! Особенно Дитковскому Игорю Александровичу! 13 ноября 2014 была качественно и профессионально проведена операция по закрытию ДМПП. Теперь я ощущаю изменения в лучшую сторону работы сердца - как было до операции и после... Сердце чувствует себя хорошо и работает спокойней, перестало "вырываться" из груди! Спасибо еще раз всему коллективу за здоровье!!! Желаю ВАМ новых научных достижений, профессиональных побед и, главное, крепкого здоровья!!!

  0509432811

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?