Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Олена
  04.12.2017

  Мені 30! Так сталося що в березні цього року на плановому медогляді виявили ДМПП 18мм. Чесно кажучи ШОК неймовірний, адже я мама, народжувала сама, проходила безліч обстежень, і на здоровя ніколи не нарікала...

  Оперувалась в травні. За 2 місяці передумала все що завгодно, перегорнула кожну сторінку свого життя безліч разів!!!
  Дуже важко наважитись на оперативне втручання, але з Божою допомогою та завдяки професійній каманді лікарів
  на чолі з Дітківським І. О. все відбулося швидко, безболісно, успішно. ДЯКУЮ ВАМ!!!
  Хочу підтримати всіх дорослих пацієнтів тому що пособі знаю як психологічно важко.
  Бажаю ВСІМ ЛЕГКОГО ТА УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ !!!

  0976627085

 2. Коробко Іванна
  02.12.2017

  Добрий день. Місцеві лікарі виявили у моєї донечки Марії ваду серця (дефект передсердної перегородки). В інституті кардіології та кардіохірургії, куди нас направляли, наполягали на операції шляхом розрізу грудної клітки, хоча при такому діагнозі можливе усунення вади ендоваскулярним способом. Мабуть сам Бог привів мене в інститут Амосова. Без напрвлення і попереднього запису нас тут же прийняв і вислухав лікар Дітківський І.О. Ознайомившись з даними обстеження пообіцяв зробити Марійці операцію за допомогою окклюдера, так як це не травматично для дитини. Окклюдер коштує більше 100 тис. грн. Звісно, таких грошей я не мала можливості зібрати. Ігор Дітківський зв`язав мене з благодійним фондом і вже через деякий час моїй донечці була успішно проведена операція. Дитина почуває себе добре. А мені до цих пір здається це чудом і подарунком долі, до яких я не звикла. Попри те, що у лікаря Дітківського руки золоті, душа у нього щедра на доброту. Недарма наші діти довіряють йому свої серця. Велике Вам спасибі Лікарю і всій Вашій команді. Ви чудові спеціалісти, чуйні, уважні. Здоров`я Вам, терпіння, успіхів і просто всього хорошого. Хай Бог Вас береже.

  +380955855746

 3. Светлана
  21.11.2017

  Здравствуйте!!
  Хочу выразить благодарность Черпаку Богдану Владимировичу и его команде за спасение моей дочурки, Дашеньки.
  Нам сделали эндоваскулярное закрытие ОАП, операция прошла успешно, на следующий день нас выписали.
  Вы профессионалы своего дела. Еще раз спасибо!!! Здоровья Вам и успехов в таком нелегком деле.

  380662682366

 4. Людмила
  02.11.2017

  Выражаем огромную благоданость медицинскому персоналу НИССХ им.Амосова, в особенности кардиохирургу ДИДКОВСКОМУ И.А., анестезиологу Ермолович Ю.В. и всей операционной команде, которая "починила" сердечко нашей доченьке Тане Беляковой 9 лет 31.10.2017г. Кардиологу Кирповой Н.П., которая помогла нам поправиться после операции. Храни Вас Бог за Вашу человечность и профессионализм, за то, что несете такую нелегкую и ответственную миссию- спасаете детские жизни!!! Огромное Вам СПАСИБО!!!!
  Родители Танюши
  г.Винница

  0979602723

 5. Максим
  28.10.2017

  Хочу поблагодарить замечательных людей, команду профессиональных медиков, Игоря Александровича Дитковского за внимание и знания, которые способствуют выздоровлению многих людей, которые обращаются в Национальный Институт сердечно-сосудистой хирургии имени Н.М. Амосова.

  +380674452670

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?