Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Кочура Оксана
  22.11.2016

  Вырожаю огромную благодарность Дитковскому Игорю Александровичу...За его золотые руки.Моему сыну Саше 8 лет,у него диагноз каорктация аорты,нам провели операцию.Давление в норме,пульс в ногах прощупуется.Прошла неделя после операции,р ребенок чувствует себя хорошо.Спасибо эндоваскулярному хирургу Игорю Александровичу и его команде!!!

  0999552708

 2. Анастасія
  16.11.2016

  Доброго дня!
  Мені 16 років.
  10.11.16 року мені провели операцію(закриття ВАП)успішно!
  Я і мої батьки вдячні Дітківському Ігореві Олександровичу та його команді,за успішно проведену операцію.
  Відносилися з розумінням і підтримкою.
  Особливо вдячна Дітківському І.О,за його ПРОФЕСІОНАЛІЗМ!

  38-066-57-83-787

 3. Ірина
  24.10.2016

  Доброго дня усім!
  Дякую Вам за те, що допомогли стати нашому сину здоровим!!!
  Хочу залишити обширний загалом дуже позитивний відгук про операцію нашому малюку (Михайлик, 2 роки), описую все, бо сама б хотіла перед операцією прочитати таку інформацію і, сподіваюся, що це буде комусь корисним.
  З моменту як дізналася, що в малюка ВАП почала багато читати про цю ваду, і про способи її закриття, після консультацій з декількома незацікавленими (не дитячими) кардіохірургами зрозуміли, що найкращим методом буде ендоваскулярне закриття протоку. Нам запропонували провести дану операцію в Києві в Інституті Амосова або в ОХМАДИТ, порівнявши кількість проведених операцій такого типу однозначно обрали для себе Інститут Амосова.
  Задала питання на сайті відділення ендоваскулярної хірургії http://occluder.com.ua на яке відповів Ігор Олександрович Дітківський запропонувавши все незрозуміле уточнити в живому діалозі по телефону. Після спілкування телефоном зрозуміла, що маю довіру до цього лікаря, що нам допоможуть і що все буде добре.
  17/10 ми приїхали в інститут, нас чекав УЗД-огляд після чого почалося оформлення в відділення, процедура стандартна: аналіз крові, оформлення історії, запис ЕКГ, рентген і палата. Поступає в інститут на лікування багато пацієнтів, тому для оформлення історії (проходить не у відділенні) треба запастися терпінням (черга велика, оформляє історії одна людина, без черги проводять ще приблизно стільки людей скільки в черзі…), процедура отримання історії зайняла орієнтовно півтори-дві години і є платною.
  Дякуємо Наталії Павлівні – це наш лікар кардіолог у відділенні, дуже уважний і виважений спеціаліст, старається максимально зрозуміло все пояснити, має підхід до дітей (для нас це було дуже важливо зважаючи на вік дитини).
  18/10 день операції. Хочу окремо описати рентген-операційну: персонал на найвищому рівні, причому всі без виключення хто нам попався. Нас зустріла надзвичайно привітна лікар анестезіолог Юлія Валентинівна Єрмолович, яка все детально пояснила, малюку дали укол, він заснув в нас на руках, все спокійно, не було стресу ні для нас ні для нього, після цього нас попросили зачекати в коридорі на дивані. До нас підійшов хірург – Ігор Олександрович, і ще раз нам все пояснив. Через 50 хв вийшла Юлія Валентинівна і повідомила, що все пройшло успішно і ще за 10 хв нас запросили всередину до дитини, малюк був ще без свідомості, підключений до апарату по контролю за тиском та серцебиттям і будити його почали ще десь за 40-50 хв. За час поки спав нам допомогли одягнути його, всі хто не підходив були дуже позитивними і старалися допомогти в усьому що просиш. Нам пояснили, що коли можна, дали інформаційні роздруківки. Для полегшення вашої роботи пропоную розробити інструкцію для батьків на перші 24 години після операції: які положення і коли може приймати дитина, коли можна пити, їсти, чи можна підніматися на ноги; це все пояснюють усно, але стрес нікуди не дівається і те, що ти щойно почув кудись дівається і ти перепитуєш про це знову, причому вже інших людей, а, як виявилося, в них вже дещо інша версія.
  Після того, як малюк прийшов до свідомості нас перевели в палату, де треба було лежати і не згинати ніжку (тут в кожного з батьків свій рецепт як забавити і втримати дитину). Єдине, що лишилося для мене не зрозумілим – це одна з медсестер (антибіотик нам вона колола в 20:45 і в 07:15, забрала у нас стілець, який ми попросили для тата в палату і, взагалі, вела себе дуже негарно і зверхньо).
  19/10 день виписки. Нас відвідала лікар-кардіолог, забрала давлячий валик і дозволила ходити (батьки, УВАГА! не можна дозволяти дитині ходити з давлячим валиком, пам’ятайте про це, бо, як показала практика, медсестри дозволяють це). Потім нас чекала перев’язка, зняття катетеру, УЗД- та ЕКГ- контролі, рекомендації хірурга та кардіолога і найкраще, що можуть почути батьки: «ВАША ДИТИНА ЗДОРОВА».

  Дякуємо Вам усім, нехай береже Вас Бог і посилає вам здоров’я і довгі роки!!!

  0509303008

 4. Добровская Анна
  07.10.2016

  07.09.2016 моему сыну Данилу (3,5 года) закрыли деффект межпредсердной перегородки 11 мм ( в ходе операции оказался 16 мм). Выписали нас через 5 дней.
  Прошел месяц, сын чувствует себя хорошо, уже и забыл какая ножка болела( хотя над проколом еще есть внутреняя шишечка около 2 см).
  Огромнешею благодарность хочу выразить Дитковскому Игорю Александровичу. По правде говоря, таких отзывчивых людей я еще не встречала. Сколько я к нему бегала, звонила после процедуры со своими вопросами( а мама я очень мнительная) , он радостно отвечал и успокаивал. И даже будучи дома я ему звонила для консультации по волнующим меня вопросам.
  В руках таких людей , как Игорь Александрович - наше будущее. Он делает ювелирную работу!! Спасибо!!!

  0996228990

 5. Нина
  19.09.2016

  08.07.2016 года нашему Андрюшке была проведена операция по закрытию ОАП эндоваскулярным методом. Это был лучший подарок к 8му Дню Рождения - здоровое сердечко! Огромное спасибо настоящему профессионалу - Дитковскому Игорю Александровичу, а также всему персоналу отделения.
  У ребенка и у нас остались самые приятные воспоминания - доброжелательность, внимание к вопросам и пожеланиям, заразительная уверенность в успешном результате.

  0505545324

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?