Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. галина
  09.04.2015

  08.04.15 моїй донечці 2,7 роки діагноз ОАП 3,5 мм провели опеацію ендоваскулярним способом хочу особливо подякувати ДІТКОВСЬКОМУ І.А. надзвичайно чудовий спеціаліст своєї справи-професіонал ,чуттєва,виважена прониклива людина.Переконливо аргументував потребу в операції для моєї дитини при тому поставився з розумінням до моїх безкінечних запитань та страхів.на серці світло від такої допомоги.ВСІМ з ким довелось познайомитись СМАЧНОЇ ПАСКИ І З ВЕЛИКОДНЕМ, здоровя і наснаги у Вашій нелегкій ,але такій вагомій роботі.))).

  06312195363

 2. Сачук Татьяна
  31.03.2015

  Добрий день! 25 березня мені була успішно проведена операція,закриття ОАП спіралью.Хочу висловити велику подяку Дітківському Ігорю Олександровичу,та його команді за величезний професіоналізм та золоті руки.Хочеться побажати міцного здоров'я Вам та Вашим рідним. Нехай Господь Бог береже Вас.

  0677080573

 3. Кондратюк Вікторія Вікторівна
  30.03.2015

  Добрий день! Від щирого серця дякуємо за проведену ендоваскулярним методом операцію( закриття артеріальної протоки) лікарю Дітківському Ігорю Олександровичу та його колективу. Операція була проведена 26 лютого 2015 року. Про страшний діагноз ми дізналися не одразу після народження донечки, а коли захворіли на запалення легень (Машуні виповнилось 2 роки), рентген показав зміни в серці. Діагноз - відкрита артеріальна протока прозвучав як вирок. Не знали, що робити, як жити з цим далі. Дякувати Богу, що в наш час медицина досягла високих технологій та працюють в нашій країні такі лікарі як Дітківський Ігор Олександрович. Дякуємо за Ваш професіоналізм, приємні слова які нас заспокоїли та надали впевненості. Великі слова подяки висловлюємо лікарю анестезіологу Єрмолович Юлії Валентинівні за терпіння та людяність. Успіху Вам, крепкого міцного здоров"я та нових досягнень у вашій нелегкій праці. Родина Кондратюків та Ільчуків.

  0673478657

 4. Красновський Вадим Миколайович
  26.03.2015

  Добрий день. Мойому сину Дітківський Ігор Олександрович закрив артериальну протоку, окклюдером. Я дуже задоволений його роботою. Команда його також дуже чудова, дуже приємні дівчата вони знають свою справу. Приємно знати, що в нашій країні єтакі спіціалісти. Дуже вам дякую.

  0685148432

 5. Ольга Чеботарева
  25.03.2015

  Очень благодарна Игорю Александровичу Дитковскому за то, что убедил сделать операцию в ноябре 2014 года. Теперь я полностью здорова! Все прошло легко и быстро! Уже через 2 недели я снова была на работе! Спасибо огромное за ваш труд и возможность здоровой и полноценной жизни! Ольга Чеботарева

  0676390246

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?