Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Нестерюк Валер'ян Васильович
  08.08.2014

  Ігоре Олександровичу! Ми вдячні вам, що ви нас прийняли і надали нам медичну допомогу. Таку яку ви щитаєте за потрібне. Ми задоволені наша дитина почувається добре.

  0966281195

 2. Танасиенко Валерій
  02.08.2014

  2.06 .2014року мені поставили оклюдер .Щиро дякую Ігорю Олександровичу та всьому медичному персоналу за професіоналізм ! Ваші знання та новітні технології дають людям можливість з найменшим операційним втручанням проводити складні операції! Здоров'я Вам, благополуччя та професійного зростання.

 3. Мама Миланки
  27.07.2014

  Уважаемые Дитковский Игорь Александрович, Ермолович Юлия Валентиновна, Ящук Наталья Сергеевна и Перепека Ирина Анатолиевна!
  Я благодарна Богу за то, что именно ваши руки исцелили мою девочку.Вы дали возможность Миланке насладиться детством, а в будущем заниматься спортом, вести активный образ жизни, родить детишек, жить долго и счастливо!
  Отчетливо помню каждое ваше слово, каждое ваше движение - на протяжении всего пребывания в больнице наслаждалась вашим профессионализмом, добротой, богатством внутреннего мира, чуткостью.
  Вы знаете в какое не легкое для нашей семьи время мы попали к вам в отделение и именно успешно проведенная операция стала переломным моментом, который дал нам силы идти дальше... Спасибо за все!

  0507671532

 4. Ільченко Галина Василівна
  24.07.2014

  Є в Києві інститут ім. Амосова,
  В нім пропасти не дадуть.
  Все в нім добре, все активно
  Хай Вам буде позитивом
  І здоров'я і зарплата
  Бо Ви цього дуже варті.

  Над хворим низенько схилившись
  Ти чуєш дихання важке
  І пульса швидкі удари
  І відчуваєш прохання очей.

  Скільки сили і здоров'я, любові і відповідальності приділяють кожному пацієнту аби надати правильне лікування.
  Та найбільшим скарбом інституту на наш погляд заслуговує дуже чуйний, добрий, сердечний, відповідальний лікар-хірург Дітківський Ігор Олександрович. Він повернув мені до повноцінного життя мого чоловіка Ільченка Віктора Петровича і вселив у нас надію на щасливе і довге життя. Ми йому дуже вдячні. Ігоре Олександровичу, хай дає Вам Бог здоров'я на все Ваше життя, і нехай цінують і поважають Вас люди., бо у Вас золоті руки і добре серце!

  0964423557

 5. Наталія
  24.07.2014

  Сім’я Авшенюків і маленька Дашенька виносимо подяку Національному інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, Дітківському Ігорю Олександровичу, Черпаку Богдану Володимировичу за те, що зробили нам операцію. А також лікуючому лікарю Вітковській Наталії Іванівні. Спасибі Вам!

  0963712377

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?