Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Ірина
  26.08.2014

  У серпні 2014 року моїй донечці зробили операцію з закриття дефекту міжпересердної перегородки за допомогою ендоваскулярного методу. Критеріями пошуку місця проведення операції у мене було три показника – досвід хірурга, обладнання та вартість окклюдера. Ми консультувались в Україні та Польщі. З Божою допомогою ми вибрали найкращу клініку з новітньою рентген операційною (НІССХ ім. М.Амосова) та, я впевнена, найкращого у цій сфері в Україні хірурга Дітківського Ігоря Олександровича. Операція пройшла, за словами лікаря, «відмінно». З наркозу вийшла донька дуже швидко (щиро дякуємо Єрмолович Ю.В.), через годину вже пила, через дві години – їла. Нашим здивуванням було те, що наступного дня нас виписали додому. На ніжці навіть не було синців після операції. Сьогодні рівно два тижні, як нам зробили цю операцію. УЗД показало, що все добре. Я щиро дякую усьому колективу інституту та, звісно, тим людям, які безпосередньо допомогли нам. Усім, кому потрібна така ж допомога, щиро рекомендую вибирати саме цей інститут, такий метод та цього хірурга. Здоров’я усім !

 2. Бережецкая Людмила
  25.08.2014

  Радоваться каждому новому дню, мгновению, каждому приходу весны, каждой улыбке я имею возможность благодаря Дитковскому Игорю Александровичу. Никакими словами не выразить мою благодарность этому человеку. 24 июля 2013 года мне была сделана операция на сердце, закрытие ВПС окклюдером.
  И только благодаря Игорю Александровичу имею возможность писать эти строки. Пусть Господь хранит Вас и Ваших родных, земной поклон за Ваш профессионализм, человечность и доброту. Хочу сказать Вам и медицинскому персоналу института такие слова: те, кто озаряет жизнь других, не останутся сами без света. Света Вам, тепла, любви, доброты и крепкого-крепкого здоровья.

  0952574491

 3. Тетяна Рижова
  13.08.2014

  Нещодавно ми побували в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосов,
  де було прооперовано мою трьохрічну доньку, Рижову Ольгу Михайлівну. Оперував прекрасний лікар, ендоваскулярний хірург Дітківський Ігор Олександрович. Висловлюємо велику подяку цій чудовій людині і медичному персоналу за професіоналізм і людяність.
  Хочеться побажати Вам здоровя, Божої благодаті, мирного неба і поваги від людей.
  СПАСИБІ ВАМ ЗА НАШУ ДОНЕЧКУ!

  0674950311

 4. Нестерюк Валер'ян Васильович
  08.08.2014

  Ігоре Олександровичу! Ми вдячні вам, що ви нас прийняли і надали нам медичну допомогу. Таку яку ви щитаєте за потрібне. Ми задоволені наша дитина почувається добре.

  0966281195

 5. Танасиенко Валерій
  02.08.2014

  2.06 .2014року мені поставили оклюдер .Щиро дякую Ігорю Олександровичу та всьому медичному персоналу за професіоналізм ! Ваші знання та новітні технології дають людям можливість з найменшим операційним втручанням проводити складні операції! Здоров'я Вам, благополуччя та професійного зростання.

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?