Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Остапов С.В.
  27.11.2014

  ЛИСТ ПОДЯКИ
  Цей лист я хочу адресувати Людям, які мають чисте, добре серце та душу. Людям які рятують життя. Я, Остапов Сергій, мені сімнадцять років. Навчаюсь в одинадцятому класі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів м.Валки, Харківської області. З дитинства хворію на
  вроджену ваду серця, що заважає мені жити повноцінно. 11 листопада 2014 року, мені зробили операцію на серці з встановленням 2 –х стентів.Завдяки меценатам та лікарям, а особисто лікарю ДІТКІВСЬКОМУ ІГОРЮ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ ця операція відбулась, саме Дітківський Ігор Олександрович допоміг знайти мецената для купівлі стента.Після операції на 2-3 день я відчув, що ніби в 2-ге народився, в мене перестала боліти голова, тиск в ногах збільшився за рахунок кровообігу і взагалі тиск стабілізувався та вирівнявся. Почуття радості, які я відчув в своєму серці не зрівняти ні з якими. Я весь час згадую всіх хто допоміг мені. Я дякую, серцям тих людей, що допомогли мені відчути себе повноцінним громадянином та чоловіком. Нехай в їхніх
  сім’ях ніколи не буде смутку та печалі. Щоб в їхніх родинах
  завжди панувало Порозуміння, Добро, Щастя та Здоров’я.

  З повагою Остапов С.В.

  27.11.2014р.

 2. Свистун Марія
  25.11.2014

  Мене звати Марія Свистун , 17 років , 19.11.2014 мені зробили операцію по закриттю ВАП у Національному Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова. Оперіція пройшла швидко і дуже добре . На наступний день мене вже виписали з лікарні . Я тепер себе дуже добре почуваю і надзвичайно вдячна всім лікарям та медсестрам ,які брали участь в операції. Особливо я вдячна хірургові Черпаку Богдану Володимировичу за його добре серце та золоті руки! Нехай Бог посилає наснаги в вашій справі і здоров`я вам та вашій сім`ї !
  Дякую! :)

  0670273356

 3. Александр Кумуржи
  25.11.2014

  Большая благодарность всему коллективу за новое здоровье!!! Особенно Дитковскому Игорю Александровичу! 13 ноября 2014 была качественно и профессионально проведена операция по закрытию ДМПП. Теперь я ощущаю изменения в лучшую сторону работы сердца - как было до операции и после... Сердце чувствует себя хорошо и работает спокойней, перестало "вырываться" из груди! Спасибо еще раз всему коллективу за здоровье!!! Желаю ВАМ новых научных достижений, профессиональных побед и, главное, крепкого здоровья!!!

  0509432811

 4. Ирина Ревенко
  18.11.2014

  10.11.2014года была успешно проведена операция по закрытию ДМПП окклюдером моей маленькой доченьке,которой всего 4годика. Огромное человеческое
  СПАСИБО Дитковскому Игорю Александровичу за профессионализм, отзывчивость и понимание!За то,что он смог закрыть большой дефект у маловесного ребенка!!!Дай Бог ВАМ Игорь Александрович всего самого лучшего!И еще у ВАС очень хорошая команда мега классных специалистов, которых мы тоже благодарим за помощь!Спасибо огромное!!!!
  0972621600.

  0972621600

 5. Родина Климчуків
  18.11.2014

  Люди в білих халатах… Це їх по-праву називають вартовими людських душ. За першим викликом наші рятівники поспішають на допомогу. У цьому ми переконалися, коли хвороба донечки Іванночки звела нас із ендоваскулярним хірургом Черпаком Богданом Володимировичем. Його любов до професії, вірність клятві Гіппократа помножена на знання та майстерність зробила неможливе можливим. Без зупинки серця та великої операційної травми було здійснено ендоваскулярне закриття дефекту міжшлуночкової перегородки за допомогою оклюдера.
  Уже все позаду, нині Іванночка насолоджується життям, а для нас, батьків, засяяло сонечко.
  Вельмишановний Богдане Володимировичу!
  Прийміть від нас та нашої родини низький уклін і щире людське спасибі, найтепліші слова подяки за врятовану донечку, за бажання допомогти ближньому, бо «раз добром нагріте серце вік не прохолоне».
  Хочеться побажати Вам та Вашій команді успіхів у нелегкій праці, здоровя з роси і води.
  З повагою родина Климчуків.

  0981009215

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?