Отзывы

В этом разделе приведены отзывы пациентов (родителей пациентов), которые были прооперированы или обследованы в нашем отделении.

 1. Галина Шубер
  26.06.2015

  18.06.15 р. мені було проведено операцію із закриття ДМПП оклюдером. Це був найоптимальніший варіант у моєму випадку, адже "діра" була діаметром 20 мм, та й мені уже 48. Операцію проводив талановитий хірург - Дітківський І.О..Дуже важливо, як для пацієнта, для мене було те, що даний лікар надав повну та вичерпну інформацію щодо майбутньої операції. Професіоналізм команди я змогла оцінити ще під час підготовки до оперативного втручання, а високотехнологічність обладнання рентген-операційної мене просто вразила. Важлива деталь: ніякої побічної дії загальної анастезії (багато хто знає як виходять люди з "наркозу"). Ось така й повинна бути сучасна українська медицина. Відбулася досить складна операція на серці, а, за моїми відчуттями, я ніби гарно відпочила і просто стала добре себе почувати, ніяких психологічних травм чи фізичних обмежень просто немає. Щира подяка Господу, що Він направив мене саме до цього чудового хірурга, адже ніяких знайомств у мене не було та й ні про які кошти, крім як на ліки, ніхто навіть не натякнув.
  Ігоре Олександровичу, я вклоняюся перед вам, як перед професвоналом: скромним, чуйним, і, як і годиться професіоналам, дуже талановитим.

  0969021010

 2. Наталія Кравченко
  26.06.2015

  31.10.2014 р. мені провели операцію по закриттю ДМПП окклюдером. Хочу висловити величезну, щиру подяку Дітковському І.О. і всій його команді, а також Єрмолович Ю.В. ЦІ лікарі дійсно професіонали найвищого рівня, тільки завдяки їх роботі я можу жити не озираючись на хворобу! Дякую!!! за вашу допомогу, уважність, терпіння. За те, що даруєте іншим нове, здорове життя!!!)

  0681299788

 3. Инна
  17.06.2015

  Добрый день!
  Оперировались 05.06.2015г. с установкой Окклюдера (ДМПП). В сборе средств на имплант помог Благотворительный Фонд-УФОНД. Большое спасибо Игорь Александрович за Вашу доброту и профессионализм! Также выражаем благодарность замечательному коллективу за проведенную операцию.Ваши золотые руки сделали Настеньку здоровым ребенком. Желаем всем вам дальнейшего развития, успехов и процветания! Пусть все детки будут здоровыми! Спасибо за вашу работу!!!

  0960722645

 4. Андрей Мелиневский
  17.06.2015

  Добрый день! Я Мелиневский А.П делали операцию 09.06.15 29 лет. Дефект межпресердной перегоролки, хочу сказать спасибо огромное Дидковсому И.А и эго всей команде кто делал мне операцию. Вы настоящие проффесионалы и у Вас золотые руки, пусть Вы и ваша команда будет счасливы.Спасибо

  0672181161

 5. Наталья Болдинова
  16.06.2015

  Добрый день!!!!
  Сердечно благодарим Дитковского Игоря Александровича ,Ящук Наталью Сергеевну,а также весь коллектив за сердечность,внимание и профессионализм!Отдельная благодарность спонсорам профинансировавшим операцию для нашего ребёнка!!!! Аленке 5 лет и как раз в День рождения 29.04.15 успешно провели операцию по закрытию межжел.перегородки. Нам такой подарок -здоровое сердечко!!! Теперь она всем рассказывает что ей добрый доктор, не больно, поставил пружинку в сердце и у неё все хорошо!!!Ещё раз огромное спасибо!!! Пусть Бог благословляет и хранит вас и ваши семьи!!!!!

  0990207211

Оставить отзыв
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?