Задати питання

 1. Пасевич Юлія 14.12.2017

  Добрий день.Моїй дитині 2 рочки.Нам поставили діагнос:Вроджена вада серця,вторинний дефект міжпередсердної перегородки.Відкрите овальне вікно.5ммзбільшення правих відділів серця.Коли можна приїхати на консультацію?Чи потрібна операція?Дякуєм за відповідь

  1. Отвечает врач 19.01.2018

   Доброго дня Юлія,
   Так, з великою вирогідністю Вашій дитині необхідна операція, так як є збільшення правих відділів серця. Чекаємо Вас на безкоштовній консультації в будб-який день з 9 до 15.
   Наталія Ящук

 2. Алексей 11.12.2017

  Здравствуйте, сыну в 23 дня делали эхокардиографию: Аневризматическое выпячивание МПП Широко ООО 3,8мм. На другом аппарате: Аневризма МПП со сбросом 5мм.
  В 3 месяца сделали эхокардиографию: На МПП множественный лево-правый сброс общим сбросом до 12 мм. Нед-ть ТК II ст, правые отделы преобладают.
  Сказали пить два месяца Верошпирон и через 2 месяца контроль. Сказали что в таком случае надо делать операцию с окклюдером.
  Узи головного мозга:Сохраняется ППП. Незначительное расширение субарахноидальных пространств. Не является ли это противопоказанием к эндоваскулярной операции?
  Что нам делать? Когда к вам ехать на консультацию? Заранее благодарим за ответ.

  1. Отвечает врач 19.01.2018

   Здравствуйте Алексей,
   Противопоказаний для проведения эндоваскулярного вмешательства нет. Поводов для беспокойства нет, так как данный порок безсимптомный, и его закрывают как правило в возрасте 2-7 лет. Ведите себя как с обычным здоровым ребенком, делайте прививки и не ограничивайте в нагрузке. Вам будет необходим контроль УЗИ раз в полгода. К нам на консультацию можете приехать в любой день с 9 до 15.
   Наталья Ящук

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?