Новини
Наші досягнення за 2017 рік Наші досягнення за 2017 рік читати далі 16.01.2018
Аортальні ендопротези стали доступнішими Аортальні ендопротези стали доступнішими читати далі 28.12.2017
Міжнародна співпраця Міжнародна співпраця читати далі 15.10.2017
Ми повернемо здоров'я Вашому серцю без скальпеля
Ендоваскулярна хірургія - просте рішення
складних проблем
Світові стандарти в лікуванні вад серця
Здоров'я дітей - найбільша цінність
Майбутнє без обмежень

Лікування вроджених вад серця без розрізу

Діагноз вроджена вада серця у багатьох людей асоціюється з травматичною операцією з розрізом грудної клітки, зупинкою серця і тривалою реабілітацією. У нашому інституті більшість таких захворювань можливо усунути без розрізу сучасним ендоваскулярним методом. Такі втручання на серці проводяться доступом через судини на стегні, без штучного кровообігу, найчастіше під місцевим знеболенням. Мініатюрні інструменти (окклюдером, стенти, спіралі, балони) через маленький прокол шкіри по великим судинам проникають безпосередньо до проблемного місця в серці і усувають ваду.
 
В інституті Амосова вперше в Україні почали проводити ендоваскулярні операції при вроджених вадах серця. Щорічно ми виконуємо понад 300 втручань із застосуванням внутрішньосерцевих імплантів, що є найбільшою кількістю в країні. Наша рентгенопераційних оснащена новітнім обладнанням, ми маємо доступ до широкого спектру сучасного інструментарію кращих світових виробників для проведення складних операцій, всі наші лікарі пройшли стажування за кордоном.
 
З діагностикою та лікуванням вроджених вад серця затягувати не варто, так як прогресування деяких з них може призвести до незворотних наслідків в організмі і неоперабельності. Своєчасно проведена операція є запорукою повноцінного і довгого життя.
 

Наше відділення спеціалізується на эндоваскулярному лікуванні врождених та набутих вад серця у дітей та дорослих. Ми лікуємо такі вроджені вади серця:

 

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?