Наші пацієнти

Марійка, Софійка і Світланка

Марійка, Софійка і Світланка на наступний день після закриття внутрішньо серцевих дефектів оклюдерами. Подружки готуються до виписки.

Артур, 10 років

Операція по усуненню клапанного стенозу легеневої артерії для двохмісячного Артура пройшла зовсім непомітно. Він солодко спить на руках у мами.

Василь, 9 років

Дев'ятирічний Василь переніс стентування аорти після хірургічної рекоарктації. В майбутньому йому буде необхідна операція по збільшенню просвіту стента більшим балоном.

Богдана,  17 років

Сімнадцятирічна Богдана перенесла стентування черевної аорти на 24 тижні вагітності і почуває себе чудово.

Поліна та Каріна, 5 років

П'ятирічні Поліна і Карина після ендоваскулярного закриття дефектів міжпередсердної перегородки на руках у своїх лікарів.

Артем

Артем з мамою після етапного лікування складної вродженої вади серця.

Дмитро

Дмитро дуже активний хлопчик, мама ледь встигає за ним. А ще вчора у нього була велика боталова протока, яка успішно закрита оклюдером.

Мелєк

Дівчинка Мелєк після стентування гілок легеневої артерії із задоволенням позує для фотографії зі своїм лікарем.

Злата

Златі ендоваскулярно усунули стеноз легеневої артерії. Вже через годину після операції вона прокинулася у відділенні реанімації і не може зрозуміти, де вона. А в палаті її вже чекає мама.

Оленка

Оленка вже не перший раз лікується у нас. Вона дівчинка з дитячого будинку і дуже рада подарунку – ляльці з великою кількості яскравого одягу.

Ярослава

Ярослава на наступний день після закриття боталової протоки спіраллю. Операція пройшла успішно і дитина готується до виписки.

Ганнуся , 4 роки

Чотирирічна Ганнуся зовсім не боїться лікарів. Завдяки фонду допомоги їй ендоваскулярно закрили дефект міжпередсердної перегородки оклюдером.

Софійка і Марійка

Софійка і Марійка сусідки по палаті. Обом дівчаткам вчора закрили дефекти міжпередсердної перегородки.

Наташа

Наташа приїхала до нас на етапну корекцію складної вади серця. В звужені гілки легеневої артерії ми поставили дівчинці два стенти.

Рижова Оля

Красуні Олечці ми закрили два дефекту міжпередсердної перегородки одним окклюдером.

Куряча Мілана

Мілана і її батьки із зони АТО. Вони залишилися без дому. Ми закритлі малятці боталлову протоку спіраллю.

Авшенюк Даринка

Дашенька - унікальний пацієнт. У два місяці, щоб врятувати життя, ми встановили стент в критичну коарктацію аорти. Раз на два роки ми ендоваскулярної збільшуємо їй просвіт аорти.

Нестерюк Мишко

Мишко дуже зайнятий хлопець. Після закриття боталової протоки спіраллю, він нарешті знайде час, щоб зайнятися своїми справами.

Лазарчук Владік

Відкрита артеріальна протока Владіка вчоро успішно була закрита оклюдером. Малюк добре виспався і вже збирається їхати додому.

Деміхов Сашко

Сашкові вчора ендоваскулярно закрили боталову протоку. Він задоволений, сидить на руках у тата і передає привіт усім діткам: "Дивіться, це зовсім не страшно!"

Марійка Лябах, Софійка Кальнін і Софійка Сосюк

Вчора малечі ендоваскулярно були виправлені вади серця. Сьогодні дівчатка разом з мамами прийшли сказати лікарям "Спасибі" і зфотографуватись на пам'ять. 

 

Давоян Агнеса

Усього лише вісім місяців тому 11-річній Агнесі закрили оклюдером дефект міжпередсердної перетинки. Зараз дівчинка не лише повернулась до тренувань, але навіть встигла здобути перемогу в турнірі з вільної боротьби.

Гібрид VSD

Одна з перших пацієнток, яким було виконано гібридну операцію закриття дефекту міжшлуночкової перегородки оклюдером, завітала на огляд. Дівчинка почуває себе чудово.

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?