Задати питання

 1. Сергей 04.09.2015

  Добрий день! Мені 42 роки. У мене ДМПП 30мм. Легенева гіпертензія (за результатами УЗД ІІ ст, зробили катетеризацію, за допомогою якої винесено діагноз: ASD з високою легеневою гіпертензією). Чи можливо закрити дефект оклюдером? Якщо ні, то чи можливо закрити його за допомогою операції на відкритомі серці і чи залишиться гіпертензія після операції? На консультацію у Інститут Амосова збираюся найближчим часом, за тиждень-два.

  1. Отвечает врач 28.09.2015

   Доброго дня, Сергій!

   Вам потрібно пройти катетеризацію порожнин серця (зондування) для визначення ступіню ЛГ і черезстравохідну ЕхоКГ для визначення анатомії дефекту. Скоріш за все після цього Вам знадобиться курс медикаментозної терапії, після якого ми скажемо, чи можливо закривати Ваш дефект і яким методом.

   З повагою, Дітківський І.О

 2. Ольга 28.08.2015

  Здравствуйте, подскажите ребенку 8 лет поставили диагноз: ВПС, дефект межпредсердной перегородки вторичный, СН 0 ст. Нужна ли операция и какова стоимость?

  1. Отвечает врач 28.08.2015

   Здравствуйте, Ольга!

   Оперировать ребенка нужно если дефект значимый (более 6 мм с увеличением правых отделов сердца). Рекомендую Вам приехать в институт Амосова на консультацию, предварительно лучше записаться по телефону. Большинство таких дефектов возможно закрыть окклюдерами.

   С уважением, Дитковский И.А.

Задайте нам питання
Особисте питання - відзначте, якщо не хочете щоб ваше питання публікувався на сайті
Дозволяю обробку моїх персональних даних

Важлива інформація для пацієнтів

Інформаційний лист

Інфекційний ендокардит

Ми спеціалізуємося на лікуванні серця сучасним методом із застосуванням кращих технологій

Більше 300 імплантацій оклюдерів, стентів і спіралей щорічно

Найбільша кількість операцій серед кардіоцентрів України

Дивитися статистику

Що таке ендоваскулярна хірургія?