Задать вопрос

 1. АЛЛА 18.09.2014

  Добрий день! Дитині 5 років, хлопчик родився недоношенний. Обстежувався постійно кардологом. Спочатку було відкрите овальне вікно а тепер вже поставили діагноз вторинне ДМПП 7мм. Всі показники в нормі. Серце компенсує. Скажіть чи можу я у вас стати на чергу на оклюдер.?

  1. Отвечает врач 22.09.2014

   Добрий день, Алла!

   Якщо у Вашого сина розміри правих відділів серця не збільшені, то скоріше за все у нього відкрите овальне вікно. Воно є у 25% людей, не вважається вадою серця і не потребує лікування. Для встановлення остаточного діагнозу Вам необхідно зробити ЕхоКГ в нашому інституті, якщо діагноз вторинний ДМПП підтвердиться, то ми поставимо Вас на чергу на оклюдер.

   З повагою, Дітківський І.О.

 2. Надія 18.09.2014

  Доброго дня! Моєму сину 3 місяці(одному з двійні ,які родилися недоношеними на 35-тижні)поставили діагноз :наявний дефект міжпередсердної перегородки типу ostium secundum до 8 мм.Праві камери візуально помірно розширені. Скоротливість правого шлуночка збережена.Реєструється ліво-правий помірний шунт (Qp\Qs=1.6).Підкажіть будь ласка, чи є ймовірність того ,що вада заросте сама,чи потрібна буде операція? В якому віці краще робити таку операцію і яким методом?Дякую.

  1. Отвечает врач 22.09.2014

   Доброго дня, Надія!

   Ймовірність того, що дефект закриється з ростом (зважаючи на досить великий розмір) невелика. Але операцію робити у Вашому віці не потрібно. Найкращій вік для операції 2-5 років (або по досягненню 10-12 кг), метод краще ендоваскулярний, якщо дозволить анатомія вади. До операції дитину не потрібно обмежувати фізично. Ви можете приїхати до нас на консультацію, ми зробимо Вашому сину ЕхоКГ і обговоримо перспективи лікування.

   З повагою, хірург Дітківський І.О.

Задайте нам вопрос
Личный вопрос - отметьте, если не хотите чтобы ваш вопрос публиковался на сайте
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?