Задать вопрос

 1. Людмила 23.07.2014

  Доброго дня.У моєї донечки ПеремимбранознийДМШП 4-4.2мм,додаткова хорда лівого шлуночка.Ми проходили у вашій лікарні консультаці.,нам порадили оперативне втручання,але ми надіємося ,що таку ваду можна усунути ендоваскулярно.Дуже надіємося на вашу допомогу.Мене цікавить чи потрібно записуватися на конкретне число,як планується дата операції....ми з Тернополя

  1. Отвечает врач 25.07.2014

   Доброго дня, Людмила!

   Скоріше за все ми зможемо закрити цей дефект ендоваскулярно за допомогою спіралі. Але остаточну відповідь я зможу вам дати після того, як ми передивимось Вас на ЕхоКГ. Попередній запис бажаний, це дуже легко зробити по одному з наших телефонів.

   лікар Дітківський Ігор Олександрович

 2. Elena 18.07.2014

  Доброго вам дня! Моїй донці 8 місяців.Лікарі поставили нам діагноз відкритий баталов проток,за даними УЗД 4.5 мм.Нам призначили консервативне лікування, але я хвилююсь ,так як донька погано набирає в вазі, менше 200 грам за місяць ,наш дільничий кардіолог сказав що далі можуть вникнути проблеми з легенями .Скажіть будь ласка,скільки в нас ще є часу до того моменту коли виникнуть необоротні зміни ,наскільки є небезпечним оперативне лікування і які документи нам потрібно приготувати для можливої госпіталізації?

  1. Отвечает врач 25.07.2014

   Добрий день!

   Відкрита артеріальна протока діаметром 4,5 мм у маленької дитини - це вада, яку обов'язково треба виправляти. Проблеми з легенями можуть виникнути, якщо є легенева гіпертензія (за даними ЕхоКГ). Оперуватися з легеневою гіпертензією необхідно до 6 місяців. Навіть, якщо у Вашої доньки гіпертензії немає, я раджу Вам закрити цю протоку ендоваскулярно зараз, оскільки вона створює перенавантаження для лівого шлуночка і дитина не набирає вагу (організму не вистачає поживних речовин, велика частина крові потрапляє у легені замість тіла). У Вашому випадку для закриття, скоріше за все, потрібен оклюдер. Ризики операції мінімальні, з документів Вам необхідно мати попередні заключення, свій паспорт і свідоцтво про народження дитини. Направлення на госпіталізацію не обов'язкове.

   лікар Дітківський Ігор Олександрович

Задайте нам вопрос
Личный вопрос - отметьте, если не хотите чтобы ваш вопрос публиковался на сайте
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?