Задать вопрос

 1. Сюмбель 29.07.2015

  Здравствуйте. У нашей дочери диагноз ДМПП вторичный.размер 10 на 9 мм.весит 11 кг в 2 года.возможно ли эндоваскулярное лечение?

  1. Отвечает врач 03.08.2015

   Здравствуйте!

   Вес и возраст ребенка позволяют закрыть этот дефект эндоваскулярно. Для точного ответа нужно увидеть эхокардиографическую анатомию дефекта. Приезжайте к нам на обследование и консультацию в любой будний день, желательно заранее позвонить.

   С уважением, Дитковский И.А.

 2. Іванова Ірина 24.07.2015

  Доброго дня, шановний Ігоре Олександровичу! Ми минулого місяця спілкувались з Вами під час узд (в дитини ДМШП 5мм), сьогодні їздили знов на узд, ось наші результати: результат: аорта 1,3 см
  ліве передсердя 1,5 см,
  лівий шлуночок 2,7 см
  КДО 27 мл
  КДІ 69 мл/м.кв
  МШП (діастола) 0,3 см
  правий шлуночок 1,4 см
  легенева артерія 1,3 см
  фракція викиду 66%
  Низхідна аорта Гт 7 мм.рт.ст.
  Листки перікарду б/о
  Хід магістральних судин правильний
  Стінки міокарду не потовщені
  Сумарна скоротливість добра
  В субаортальній ділянці МШП аневризматичне випячування з дефектом 5 мм /ГТ ЛШ-ПШ 70 рт.ст./ Даних за легеневу гіпертензію немає. наступний контроль через 3 місяці. За попередній місяць обстеження на 3-ій сторінці. були на консультації в обласного кардіолога (Сушко І.) каже, що йдем на покращення, але хотілося б почути Вашу думку, так як найбільше Вам довіряємо. дякую за виділений час.

  1. Отвечает врач 03.08.2015

   Доброго дня, Ірино!

   У вашої дитини все нормально, головне що немає легеневої гіпертензії і порожнини серця не збільшені. На сьогодні Вам показано лише спостереження.

   З повагою, лікар Дітківський

 3. Сергей 17.07.2015

  Добрый вечер!! Мне 28 лет в 2009 году был направлен в институт Амосова для уточнения диагноза поставленного местными кардиологами! Там у меня диагностировали пролапс митрального клапана с небольшой митральной недостаточностью и небольшой ОАП. Хочу узнать насколько серьезные такие патологии!!

  1. Отвечает врач 19.07.2015

   Здравствуйте, Сергей!

   Ваши патологии не очень серьезные. За митральным клапаном необходимо регулярное наблюдение, а вот боталлов проток желательно закрыть. Эндоваскулярно это возможно. Приезжайте к нам на консультацию.

   С уважением, Дитковский И.А.

 4. Світлана 15.07.2015

  Доброго дня, Ігор Олександрович! Моя дочка має вроджену ваду серця.Діагноз - клапанний аортальний стеноз, двохстулковий аортальний клапан. Їй зараз 6 років. Хочу запитати чи потрібна нам операція і коли?? в яких випадках чи за яких умов?? І чи Ви робите таку операцію ендоваскулярним методом (в нашій ситуації)?? Дякую за відповідь.

  1. Отвечает врач 19.07.2015

   Добрий день, Світлано!

   Стеноз аортального клапана, дуже неприємна вада для лікування. Найкраща тактика - вичікування, якщо ситуація дозволяє. Показанням до операції є градієнт тиску більше 60 мм.рт. ст. на клапані, значна гіпертрофія лівого шлуночка, або ж зниження його скоротливої функції. На жаль ендоваскулярні втручання у такому віці мають не дуже хороші результати, тому вибір лишається за хірургією. В Інституті Амосова величезний досвід у хірургічному лікування вроджених вад, звертайтесь до нас на консультацію.

   З повагою, лікар Дітківський

Задайте нам вопрос
Личный вопрос - отметьте, если не хотите чтобы ваш вопрос публиковался на сайте
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?