Задать вопрос

 1. Наталія 20.06.2016

  моїй дитині 6 років вага 22кг вперше виявили ВВС-вторинний дефект міжпередсердної перегородки 12мм.чи можна закрити оклюдером?Якщо оклюдер не зачіпиться за края дефекта як його дістають назад? чи потрібно буде тоді відкрита операція?

  1. Отвечает врач 02.07.2016

   Добрий день Наталія,
   Точно сказати чи підлягає дефект ендоваскулярному закриттю можливо лише після проведення трансстравохідної ехокардіографії, яка у дітей проводиться під наркозом перед закриттям дефекту. У випадку, якщо дефект підходить для закриття окклюдером - після проведення трансстравохідної єхокардіографії накривається операційне поле та розпочинають процедуру закриття дефекту окклюдером. Після постановки окклюдера, його не відпускають від доставляючого кабеля, не впевнившись, що окклюдер захоплює усі краї перегородки, що гарно видно на трансстравохідній єхокардіографії. У випадку неможливості його встановити, окклюдер не відпускаютьвід доставляючого кабеля, а достають його із пацієнта. Пацієнту у данному випадку пропонують оперативне закриття та окклюдер у данному випадку не оплачується пацієнтом.
   Випадки зміщення окклюдера дійсно можливі, відбуваються вони у першу добу після операції (коли пацієнт ще знаходиться в стаціонарі). У більшості випадків зміщений окклюдер вилучають - ендоваскулярно. Виключенням є лише міграція окклюдера у лівий шлуночок. Зміщення окклюдера у лівий шлуночок потребує хірургічного вилучення. Зміщення окклюдера не являється життєзагрожуючим станом, та не призводить до погіршення самопочуття. Вирогідність міграції окклюдера у нашому центрі менше 1%.
   З повагою,
   Наталія Ящук

 2. Александр 10.06.2016

  Здравствуйте. Подскажите, с ООО 2мм возможно прости мед комиссию в летное училище?

  1. Отвечает врач 02.07.2016

   Здравствуйте Александр,
   ООО не является пороком сердца - это вариант нормы. Хорошего Вам прохождения комиссии и удачной учебы!
   С уважением, Наталья Ящук

Задайте нам вопрос
Личный вопрос - отметьте, если не хотите чтобы ваш вопрос публиковался на сайте
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?