Задать вопрос

 1. Анна 07.08.2016

  В начале сентября планируем ложиться на эндоваскулярное закрытие ДМПП --11 мм.. ребенку 3,5 .Консультировались с Дитковским И.А. А вот на счет того , через сколько можно проводить такое вмешательство после болезни, забыть спросила?? а малыш уже успел заболеть((((

  1. Отвечает врач 19.08.2016

   Здравствуйте, Анна.
   Эндоваскулярную операцию можно проводить через две недели после полного выздоровления малыша.
   С уважением,
   Наталья Ящук

 2. Христина 06.08.2016

  Доброго дня! Я Христина, мама маленькоі Анастасійки, нам два місяці і тиждень. Живемо у Львові, з нетерпінням чекали народження донечки і ось на 35 тижні вагітності народилась наша принцеска.Нашій родості небуло меж, допоки дитину наступного дня після пологів не забрали в міську дитячу клінічну лікарню.Пробувши там місяць, ми вже перенесли оперецію на кишкивнику, ще будуть робити операцію в пів рочку по усуненню полідактиліі на ручках. Сьогодні нам сказали що потрібно робити операцію на сердечко, закривати артеріальну протоку,дуже прошу вас про консультацію. Наш діагноз: МВВР синдром порушення ротаціі та фіксаціі кишківника:заварот середньоі кишки.ВВС: дисплазія мітрального клапана з недостатністю 2ст. Відкрита артеріальна протока.Відкрите овальне вікно.Розщелина м'якого піднебіння. Полідактилія обох кистей рук.Дуже вдячна за будь яку інформацію від вас.Якщо можна номер телефону лікаря який оперує, дякую.

  1. Отвечает врач 21.08.2016

   Доброго дня, Христино!

   Якщо розмір протоки менше 3 мм і лівій шлуночок не збільшений, то оперувати серце Вам ще рано. Якщо боталова протока більша і є легенева гіпертензія, то затягувати з операцією не варто. Думаю, мі зможемо Вам допомогти ендоваскулярно.

   З повагою, лікар Дітківський І.О.

 3. Роман 01.08.2016

  С кем можно проконсультироваться по поводу стентирования имея на руках результаты коронографии?

  1. Отвечает врач 05.08.2016

   Позвоните по тел. (044) 275-43-11, (044) 249-78-99 и договоритесь о консультации.

 4. надя 31.07.2016

  Доброго дня.моему сину 1 рік8 міс.на плановому обстежені нам поставили діагноз дефект між перегодками і синусову тахікардію ,ніякого лікуваня нам не призначили,на даний час дитина втрачає вагу ,наьрякають ножки більше на ступнях і час від часу піднімається температура до 38. Я вас благаю під кажіть що нам робити .Дякую

  1. Отвечает врач 05.08.2016

   Доброго ранку!
   Рекомендую Вам приїхати до нас на безкоштовну консультацію та повторне ультразвукове обстеженя. Наданих Вами даних не достатньо.
   З повагою,
   Наталя Ящук

Задайте нам вопрос
Личный вопрос - отметьте, если не хотите чтобы ваш вопрос публиковался на сайте
Разрешаю обработку моих персональных данных

Важная информация для пациентов

Информационный лист

Инфекционный эндокардит

Мы специализируемся на лечении сердца современным методом с применением лучших технологий

Более 300 имплантаций окклюдеров, стентов и спиралей ежегодно

Наибольшее количество операций среди кардиоцентров Украины

Смотреть статистику

Что такое эндоваскулярная хирургия?